ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

idc-2q09 IDC لیست جدید فروش سرور را بروز کرده است.طبق این تحقیق که مربوط به سه ماهه دوم سال 2009 می باشد، درآمد حاصل از فروش سرور نسبت به مدت مشابه سال قبل 30.1% کاهش یافته است و به رقم 9.8 میلیارد دلار رسیده است. این چهارمین سه ماهه متوالی است که میزان درآمد حاصل از فروش سرور کاهش می یابد و در این زمان به کمترین میزان خود از سال 1996 که این موسسه اقدام به تحقیق و ذخیره اطلاعات مربوط به فروش این بازار پرداخته، رسیده است.

مت ایستوود نایب رئیس IDC خاطر نشان کرد که " تا قبل از سال گذشته نیز بازار جهانی این کالا، کاهش قابل توجه درآمد را در همه موقعیت های جغرافیایی تجربه کرده است که تحت تاثیر رکود اقتصادی بوده است."
IDC امیدوار است در هفته ها و ماههای آینده با گسترش کاربران IT در سراسر جهان بازار این محصول بار دیگر بر روی چرخه مطلوب خود قرار گیرد، باید منتظر گزارش این شرکت از نیمه دوم سال 2009 باشیم.
گزارش کامل شرکت IDC را در اینجا ببینید.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.