ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

cablesیوتیوب برای 1 میلیارد نمایش صفحه در روز به چه رقمی از پهنای باند نیاز دارد؟ Credit Suisse می گوید 470 میلیون دلار در سال و RampRate می گوید 174 میلیون و اما خود گوگل می گوید : " کمتر از آن چیزی که شما فکر می کنید". Wired.com ادعا می کند هزینه پهنای باند برای یوتیوب "صفر" است البته بر اساس تحقیقات و بررسی هایی که داشته است. جان کلام آنکه یوتیوب هزینه نمایش ویدئو را از طریق بکارگیری کاربران (peering relationship) بعنوان شبکه گوگل استفاده می نماید.

آیا می توان گفت که گوگل برای نمایش و سرو یک ویدئو هزینه ای را پرداخت نمی کند؟ دان ریبورن از شرکت تجارت ویدئو آنلاین می گوید که هزینه انتقال (Transit) برای گوگل عددی نزدیک به صفر می باشد!

ریبورن می گوید که هزینه انتقال عددی متفاوت از هزینه پهنای باند است و Wired باید از این مسئله آگاه باشد، وی همچنین می افزاید گوگل می تواند با قراردادهای بزرگ با ISP های غول پیکر همه این هزینه ها را به صفر برساند.

peering اجازه می دهد تا دو تغدیه کننده حجم بالایی از ترافیک را با ارتباط مستقیم با هم منتقل کنند و در هزینه ها صرفه جویی کنند. peering در محدوده استفاده کاربران اغلب رایگان محسوب می شود و خارج از خالت عادی نیست.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.