ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

warcraftسرمایه و منابع بسیار زیادی برای میزبانی بازی های آنلاین در سراسر جهان نیاز است. Blizzard با World of Warcraft و Battle.net از بزرگان این بازار محسوب می شود. بیش از 11.5 میلیون نفر در سراسر جهان به بازی مهیج world of warcraft می پردازند. زیر ساخت های میزبانی blizzard برای مدت 9 سال است که توسط شرکت معروف AT&T و دیتاسنترها و شبکه پرقدرت آن پشتیبانی می شود.

آلن برک و فرانک پیرس از بلیزاد در کنفراسی که در شهر Austin برگزار شد، اطلاعات جدیدی را در اختیار رسانه ها قرار دادند:
- شبکه آنلاین بلیزارد توسط 10 دیتا سنتر در سراسر جهان پپشتیبانی می شود. واشنگتن، کالیفرنیا، تگزاس، ماساچوست در آمریکا و دیتا سنتر هایی در فرانسه، آلمان، سوئد، کره جنوبی، چین و تایوان.
- بلیزاد از 20000 سرور و 1.3 پتابایت معادل 1300 ترابایت فضا استفاده می کند.
- بازی Word of Warcraft به تنهایی از 13250 سرور کشویی و 75000 CPU cores و 112.5 ترابایت RAM استفاده می کند.
- شبکه بلیزاد تنها توسط 68 نفر مدیریت و پشتیبانی می شود.
- برای دریافت uptime مطلوب، زیرساختهای شرکت از سراسر جهان مانیتور می شود.
هسته تیم بازی ای تی اند تی (AT&T Gaming Core Team) در سال 2004 شکل گرفت و از شبکه این شرکت جهت گسترش و توسعه برنامه ها استفاده کرد. این تیم شامل گروهی از مهندسان و متخصصین امر میزبانی وب است که سالها در زمینه میزبانی گیم سرور ها انرژی صرف کرده اند.

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.