ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
Google-Chromeگوگل هیچ وقت از تعداد سرورهای موجود در دیتاسنترهایش صحبت نکرده است، اما پرزنتیشن جدیدی که مهندسین گوگل ارائه کرده اند حاکی از آن است که این شرکت در حال آمده سازی بیش از 10 میلیون سرور برای آینده فعالیت های خود است. جف دین یکی از سخنرانان در ورک شاپ ACM در مورد ابر رایانه ها، به قسمتهایی از برنامه ها و زیرساخت های گوگل که قرار است در دیتاسنترهای این شرکت در سراسر دنیا اجرا شود اشاره کرد.
در این پرزنتیشن ، آقای دین از حافظه های جدید و کامپیوتر های جدیدی با نام " اسپنر" (Spanner) صحبت می کند. این سیستمها بصورت اتوماتیک به مدیریت سرویس های گوگل در میان دیتاسنتر ها خواهند پرداخت.
به گفته دین، اسپنر ها برای مقیاسهای بزرگی از سرورهای طراحی می شوند، مقیاسی بالغ بر 1 میلیون تا 10 میلیون کامپیوتر. هدف در اینجا دستیابی به اتوماتیک بودن و پویایی دنیای وب جهت بهره وری اطلاعات با کمترین هزینه می باشد.
انگیزه دیگری که در مدیریت فضای اتوماتیک دنبال می شود روت کردن دیتاسنترها در پی downtime ها و یا مشکلات سخت افزاری احتمالی است. گوگل اذعان کرده است که گسترش نرم افزارها با این هدف پیش می رود و قطعی های فراوانی که در ارائه سرویس gmail شاهد بودیم به اندازه بسیار زیادی، مقدار بار دیتای مبادله شده بین دیتاسنترها را افزایش داده است.
این اتوماسیون به گوگل اجازه می دهد که بتواند برنامه های خود را در جهت افزایش بازده انرژی و تسهیلات دیتاسنترها افزایش دهد مانند تجهیزات خنک سازی دیتا سنتر مستقر در بلژِیک.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.