ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
bing-black-wallpaperموتور جستجوی Bing شرکت Microsoft در بعد از ظهر پنج‌شنبه، قطعی برق را به مدت ۴۵ دقیقه الی یک ساعت، خارج از سرویس‌دهی بود. قطع برق برای موتورهای جستجوی بزرگ نسبتا نادر است، و خبر پایین بودن سایت به سرعت در تمامی سایت‌های خبری تکنولوژی و توییتر اشاره شد.تیم بینگ ِ مایکروسافت، خبر قطعی برق و پس از آن بازگشت سرویس را تایید کرد و در اکانت توییتر خود چنین نوشت: "به محض کامل شدن اطلاعات، جزئیات ارائه خواهد شد."

به روز رسانی: مایکروسافت پس از واقعه، در مورد قطعی برق چنین گفت: "علت قطع برق تغییر تنظیمات در هنگام برخی آزمایشات داخلی بود که عواقب ناگوار و ناخواسته‌ای در بر داشت." تیم بینگ هم‌چنان افزود: "به محض این‌که مسئله تشخیص داده شد، تنظیمات به حالت قبل بازگردانده شد. متاسفانه تشخیص و بازگرداندن حدود نیم ساعت طول کشید و کاربران در طی این مدت، قادر به استفاده از Bing.com نبودند.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.