ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

citidata_ed3با گشایش مرکز داده جدید Citigroup در شهر فرانکفورت، آلمان نیز به صف جلوداران صنعت سبز پیوست. همانطور که در عکس ها مشاهده می کنید این مرکز از لحاظ معماری به گونه ای زیبا و کاملا سازگار با محیط زیست طراحی شده است تا گویای توجه ویژه صاحبان آن به حفظ محیط زیست در زیرساختهای آن باشد.

 

 

انجمن Arup وظیفه ساخت آن را به عهده داشته است و این مرکز گنجایش 230.000 فوت مربع فضا را برای میزبانی سرور ها داراست. تجهیزات بکار رفته در این مرکز آن را به عنوان اولین دیتا سنتر لید پلاتینیوم معرفی می کند (.LEED Platinium = Leadership in Energy and Environmental Design with pla)
این بنا از بیرون با نمایی کاملا سبز دارد و در ساخت آن سعی شده است تا از موادی استفاده شود که قابلیت بازیافت دارند. در یکسوی مجموعه دیوار سبز رنگ چشم انداز بسیار زیبایی را فراهم کرده است. این دیوار سبز در نقش عایق بندی ساختمان و با هدایت نور روز زمینه ای جهت تهویه طبیعی محسوب می شود. سقف سبز این مجموعه به عنوان خنک کننده ای در فصل تابستان و گرم کننده ای در فصل زمستان محسوب می شود. در این میان توپولوژی گیاهی با دقت فراوانی انتخاب شده تا سطح بهره وری را تا حد ممکن ارتقا دهد.
این مرکز تنها به 30% برق و 40% انرژی گرمایی که دیتاسنترهای معمولی استفاده می کنند، نیاز دارد. به علاوه با تکنولوژی که در سیستم خنک کننده آن بکار رفته است از هدر رفت 50 میلیون لیتر آب در سال جلوگیری خواهد شد.
citidata_ed1citidata_ed4data-center2data-center4
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.