ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
dwaveگوگل در حال توسعه بخش کوانتوم کاپیوتر خود است، تکنولوژی که به طرز چشمگیری می تواند قدرت موتور های جستجو را افزایش دهد. این شرکت به مدت 3 سال است که با همکاری شرکت کانادایی D-Wave بر روی توسعه الگوریتم کوانتومی وقت صرف می کند.
کوانتوم کامپیوتینگ چیست؟ به این صفحه نگاهی بیاندازید. کوانتوم کامپیوتینگ علمی است در حد و اندازه اتم ها، گروههای بسیار زیادی تا به حال در زمینه پردازنده های کوانتومی تحقیق کرده اند و کیوبیت (qubits = quantum bits) حاصل این تحقیقات است که در یک لحظه هم 0 و هم 1 را بعنوان زبان باینری کامپیوتر ارائه می کند. که این امر امکان بازده بیشتر پردازنده و هماهنگی مناسبتر با هارد دیسک را فراهم می سازد. گوگل اعلام کرده است که چگونگی استفاده از الگوریتم کوانتوم توسط مجلات علمی New Scientist و Popular Science پوشش داده خواهد شد.
اما این تکنولوژی چگونه به گوگل در مدیریت اطلاعات کمک خواهد کرد؟
d-wave-quantum-2در مورد هنوز سوالهای بسیار زیادی هستند که پاسخ کامل دریافت نکرده اند و اما مشاهدات حاکی از آن است که کارایی این پردازنده ها در دیتاسنترها بسیار مشهود خواهد بود.
گوگل اظهار می دارد که نمایش کارکرد سیستم های مولتی کیوبیت به همراه تراشه D-Wave کار آسانی نخواهد بود و آزمایشات فیزیکی بر روی این فرآیند در انستیتو های مختلف در حال انجام می باشد.
برای آشنایی بیشتر در مورد فعالیتها و تکنولوژِی شرکت D-Wave  می توانید از وبلاگ این شرکت بازدید فرمائید.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.