ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
datacenterدر اینجا شما با 5 اتفاق مهمی که در سال 2009 دیتاسنترها و به تبع آن دنیای وب را تحت تاثیر قرار داد آشنا می شوید:
1. مرگ مایکل جکسون سرعت وب را کند کرد:
در 25 ژوئن اینترنت در زیر فشار میلیونها کاربری قرار گرفت که با جستجوی اخبار مربوط به مرگ ستاره پاپ، مابکل جکسون بودند، بر اساس تحلیل Keynote systems چرخه این خبر، پهنای باند بسیار گسترده ای را به خود اختصاص داده بود.
2. قطع شدن پی پال ( Paypal Down ) و محساباتی که در حال انجام بود:
هزینه قطع بودن سرویس همواره یکی از موضوعات پربیننده در تجارت دیتاسنتر ها است، اما به نظر می رسد که این اتفاق همانندی تا کنون همانندی نداشته است. مشکلاتی فنی در سوم آگوست امسال پی پال را از انجام محاسبه ، تراکنشات مالی خود بازداشت، سناریویی  که واحد تجاری eBay تجربه کرد، تجربه ضرر 7 میلیون دلاری به ازای هر ساعت قطعی سرویس بود.
3. خداحافظی با سرویس هواپیمایی نیوزلند:
مشکلات موجود در ژنراتورهای دیتاسنتر IBM در اوکلند، فرودگاه های نیوزلند را با سردرگمی فراوانی مواجه کرد، تمام سیستم رزرو با مشکل موجه شده بود و 6 ساعت تمام خطوط پروازی نیوزلند با مشکل مواجه شد.
4. Gmail is Down! Gmail is Down :
یکی از توفانهایی که در توییتر به پا شد، در مورد قطعی سرویس محبوب gmail بود، فوریه امسال این سرویس با مشکل فضا در دیتاسنتر اروپایی خود مواجه شده بود.
5. توئیتر (Twitter) با حملات ddos از دسترس خارج شد:
در ششم اگوست این سرویس حملات الکترونیکی موسوم به (distributed denial of service (DDoS را تجربه می کند که سایتهای اجتماعی بسیاری را هدف خود قرار داده بودند. زمانیکه فیس بوک و LiveJournals کاملا کند شدند و توئیتر برای حدود سه ساعت تا زمانی بازیابی مجدد کاملا از سرویس دهی خارج شد. این حملات تا 3 هفته ادامه یافت و توئیتر به کمک دیتاسنتر پشتیبانش NTT America توانست بر حملات فائق آید.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.