ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

fujitsu-redpsدو سال مذاکرات با مقامات محلی در روزهای پایانی سال 2009 نتیجه های خوبی برای کمپانی ژاپنی فوجیتسو داشت، شاید این هدیه سال نوی چینی ها برای این شرکت مقتدر ژاپنی است. مقامات استان گوانگ دانگ چین با مبلغ 30 میلیون دلار هزینه های اولیه این طراح را عملی ساخته اند.  این ساختمان در فضایی بالغ بر 10.000 متر مربع ساخته خواهد شد.

طبق این قرارداد دیتاسنتر فوجیتسو در جنوب چین با فناوری پیشرفته ای برای خدمات رسانی به موسسات مالی و اعتباری  ساخته خواهد شد.  مدت تکمیل این پروژه دو سال خواهد بود. در این زمان "نان هائی" و فوجیتسو منطقه ای را جهت توافق نظر نهایی پیشنهاد می دهند که اولین دیتاسنتر فوجیتسو در یکی از آنها آماده خواهد شد و ما بقی نامزدهایی برای عملیات ها و پروژه های بعدی خواهند بود.

خدمات کولوکیشن (Co-location services) ، خدمات پشتیبان گیری و مدریت بحران در این پایگاه آماده ارائه خواهد بود.

همچنین سیستم های مدیریت و تعمیرات نرم افزاری، مدیریت پشتیبانی فناوری اطلاعات، بانک اطلاعاتی و پردازش اطلاعات از دیگر خدمات خواهد بود.

مقامات دولتی "نان هائی" و فوجیتسو قرار داد ویژه ای را امضا کرده اند. با پشتیبانی قدرتمند رهبران دولتی و سازمانهای مربوطه هر دو طرف به نتایج مطلوبی دست می یابند. "سد وانگ لینگ" شهردار فوژان در این رابطه افزود: "این قرارداد آینده روشنی را برای اقتصاد این ایالت فراهم نموده است."

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.