ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

JohnManvilleCiscoITدر رقابت پایان ناپذیر فناوری، مدل کسب و کار غول فن آوری یعنی سیسکو (Cisco) همیشه پیش برنده بوده است. کلید این پیشرفت کمپانی را باید بخش فناوری اطلاعات آن جستجو کرد." یکی از اهداف کلیدی در سیسکو این است که تجارت را با فناوری اطلاعات راهبری نمائیم." این جمله جان منویل  رئیس شبکه فناوری اطلاعات و خدمات دیتاسنتر سیسکو می باشد.

امروز، فناوری اطلاعات سیسکو زیر فشار نرم افزارهای توسعه یافته و واحد های اقتصادی در حال گسترش می باشد. وی در کنفراس اوراکل در سن فرانسیکو اظهار داشت: "فکر می کنند بعضی اوقات محصولات ما خیلی گران است". در اینجا فشار بسیار زیادی برای افزایش تعداد CPU ها ، حجم دیتاسنتر و گسترش شبکه در دیتاسنتر ها وجود دارد و سیسکو با مسائل بسیار زیادی در تامین برق و خنک سازی روبرو است. بدلیل این فشارها، سازمان مجبور است تا مبتنی بر مجازی سازی سیستم یکپارچه کامپیوتر ها برای غلبه بر نیازها اقدام نماید.

سازمان فناوری اطلاعات سیسکو بدنبال تغییر مسیر سرویس دهی خود می باشد، این تقسیم بندی مانند یک تجارت و  اقدام  موثر به عنوان ارائه دهنده خدمات به کاربران تجاری در داخل و خارج از شرکت می باشد. به این شکل که در پایان این ماه، اولین ابرکامپیوتر داخلی آماده بهره برداری خواهد بود که به نام  Cisco IT Elastic Infrastructure Services) CITEIS) شناخته می شود. این شبکه توسط نرم افزاهای سیسکو و برخی از حامیان و شرکای تجاری سیسکو مورد استفاده قرار خواهد گرفت. CITEIS از نرم افزارها، پلتفورم ه و زیرساخت های خدماتی پشتیبانی خواهد کرد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.