ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
سرور مجازی عنوان اصطلاحی است که در فارسی برای کلمه VPS اطلاق گردیده است. VPS مخفف Virtual Private Server می باشد و VDS یا Virtual Dedicated Server عنوان دیگری است که در میان برخی از خانواده گردانندگان وب جریان دارد. سرور مجازی یک روش برای تقسیم سرور می باشد.  هر سرور مجازی یک سیستم عامل کاملا مجزا و اختصاصی را داراست و وجود کلمه private در عنوان آن بدنبال همین موضوع می باشد. و همینطور هر سرور مجازی بطور کاملا مستقل امکان ریستارت شدن را دارا می باشد.
سیستم عامل اصلی کاملا در نصب ، مدیریت و حذف سیستم عامل مهمان دارای اختیار است. سیستم عامل های مهمان بخشی از منابع سرور اصلی را بصورت اشتراکی در اختیار خواهند گرفت.
پلتفورم های مجازی سازی:
1. VMware: وی ام ویر یک نرم افزار بسیار ساده است که بر روی هر نوع سیستم عامل اعم از ویندوز یا لینوکس قابلیست نصب دارد و با محیط ساده اس که برای کاربران ایجاد نموده، محبوبیت بسیار زیادی را در میان کاربران، بخصوص ایرانی پیدا کرده است. وی ام ویر را باید به نام غول مجازی سازی شناخت، البته تمرکز این شرکت بزرگ،بر روی ارائه پلتفورم جهت خدمات سرور مجازی برای کاربران عام واقع نشده است، کاربران این کمپانی بیشتر دیتاسنترهایی هستند که برای مجازی سازی زیرساخت های دیتاسنتر از محصولات این شرکت استفاده می کنند. اگر می خواهید بر روی کامپیتر شخصی خود از یک مجازی سازی استفاده نمائید شاید vmware بهترین پیشنهاد برای شما باشد.
فواید: داشتن کرنل اختصاصی، نصب آسان
معایب: عدم امکان کنترل میزان استفاده یک سرور مجازی از منابع سرور اصلی
سایت کمپانی: www.vmware.com
2. XEN : زن هم به مانند وی ام ویر می کوشد تا خود را به عنوان پلتفورمی مناسب برای ابرکامپیوتر (Cloud platform) معرفی نماید. تعداد کمی از سرویس دهندگان خارجی از این پلتفورم برای مجازی سازی و ارائه سرور مجازی به کاربران استفاده می کنند، اما مشکل کنترل نا مناسب CPU از معایب مهم این پلتفورم می باشد.
فواید: داشتن کرنل اختصاصی، قابلیت ارائه سرور مجازی برای عموم
معایب: کنترل غیر حرفه ای منابع
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.