ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
wikipediaویکی پدیا بزرگترین سایت غیرانتفاعی جهان، روز 24 مارس بعد از مشکل خنک سازی در دیتاسنتر اروپایی خود، با افزایش گرما خاموشی سرورهای خود را تجربه کرد. این مشکل را کاربران ویکی پدیا دراینروز کاملا احساس کردند.
" بعلت گرمای بیش از حد سرویس ها مجبور به خاموشی آنها جهت محافظت از سرورها شدیم." این جمله ای گزارش مندرجه دربلاگ ویکیمدیا بود. بدنبال درج این خبر دسترسی و ترافیک تمام کاربران ویکی پدیا و سایر پروژه ها به کلاسترینگ فلوریدا منتقل گردید. اما مشکل زمانی دو چندان شد که تلاش برای تغییر DNS برای ویکیمدیا با شکست روبرو شد و در نهایت جمله زیر، حاصل تلاش های صورت گرفته بود: " مشکل DNS بزودی رفع می گردد، اما درحدود یک ساعت یا بیشتر برای انتشار تغییرات DNS در ISP های سراسر جهان باید انتظار کشید."
ویکی پدیا یکی از پرترافیکترین سایت های جهان است، اما متفاوت از سایتهای تجاری که با برنامه های تبلیغاتی پشتیبانی می شوند، زمان خاموشی (downtime) هزینه های حداقلی برای کاربران این دایره المعارف محسوب می شود. دوماس میتوزاش با شوخ طبعی می گوید: " دان تایم یکی از محصولات همیشگی شرکت ماست" . وی یکی از مهندسان اجرایی ویکی پدیا است که این جمله را در جریان گزارش خود از زیرساختهای ویکیپدیا در سال 2008 مطرح نموده است. نکته ای که دهان را به حیرت باز می دارد این است که زمانی که ویکیپدیا آفلاین است، صفحه کمکهای مردمی برای سرورهای بیشتر با تعداد بسیار زیادتر درخواست برای نمایش روبرو میشود.

ویکی پدیا در دیتا سنتر اووسوئیچ آمستردام 50 سرور دارد. اووسوئیچ دیتاسنتری است با 100 هزار فوت مربع مساحت و انرژی 20 مگاوات برق تولیدشده بوسیله خورشید، باد و بیومس. تجهیزات خنکسازی بدون هزینه جاری می باشند و از هوای آزاد تغذیه میکنند.البته هنوز دلیل مشکلات سیستم خنکسازی در روزدوشنبه کاملا مشخص نیست.

ویکی پدیا (wikipedia) احتمالا به زودی زیرساخت های بیشتری را برای پشتیبانی از پروژه های خود خریداری می نماید. در ماه فوریه ویکیمدیا تسهیلات بلاعوضی را از سوی شرکت معظم گوگل به مبلغ 2 میلیون دلار دریافت کرد که احتمالا در راستای توسعه دیتاسنترهای خود استفاده خواهد شد.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->