ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

android-robot

Android در لغت به معنای ربات انسان نماست، به همین خاطر نیز برای بسیاری از افراد انتخاب این نام توسط گوگل برای سیستم عامل موبایل خیلی عجیب بود، اما امروز با رونمائی از اولین ربات ساخته شده بر مبنای Android همه این شبهات رفع شد.

 

همانطور که در تصویر مشاهده می کنید یک ربات که توسط گوشی مجهز به سیستم عامل اندروید کنترل می شود، ساخته شده و توانسته به تمامی اهداف مورد نظر طراحان برسد.

در واقع یک گوشی موبایل مجهز به Android تقریبا تمامی امکانات لازم برای ساخت یک ربات مانند:

دوربین برای تصویر برداری از محیط و تصمیم گیری برای حرکت های بعدی بر اساس آن

میکروفون برای انتقال صدای محیط به واحد کنترل

سرعت سنج که در گوشی های اندروید وجود دارد

GPS برای تشخصی نقطه استقرار و استفاده از آن در جهت یابی

WiFi یا همان ارتباط وایرلس

تنها امکان لازم که در این نوع گوشی ها وجود ندارد، قابلت جابجائی است که آن هم توسط یک board از پیش تهیه شده و قابل اتصال به Android از طریق پورت های سریال رفع شده.

با استفاده از WiFi این رباط می تواند به صورت remote کنترل گردد و همچنین با senstor هائی مثل دوربین و میکروفن می تواند به صورت خود کار به محیط واکنش نشان دهد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.