ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
DataCenterImageخدمات دیتاسنتر از جمله ملزومات رشد فناوری اطلاعات در یک کشور است. در حال حاضر کشور آمریکا با تعداد بیشتر از 900 دیتا سنتر که خدمات عمومی ارائه می کنند، زیرساخت های لازم برای میزبانی اطلاعات را کاملا فراهم کرده است و حجم قابل توجهی از اطلاعات وب سایت ها  را در کشور خود میزبانی می کند و از این حیث رقابت کاملا نابرابری را با سایر کشور ها دارد؛ این مهم ، زنگ خطری است که بسیاری از کشورهای جهان آن را دریافته اند و در پی تامین شرایط توسعه دیتاسنتر ها در کشورهای خود هستند. توجه مسئولین کشور به زیر ساخت های فناوری اطلاعات می تواند جایگاه ایران را در انتهای سند چشم انداز 1404 در میان کشور های منطقه متفاوت نگاه دارد. گفتنی است در حال حاضر خدمات مناسب دیتاسنتر در ایران فراهم نیست و کشورمان از این حیث به هیچ وجه جایگاه در خوری ندارد.
در همین راستا شرکت پارس پک ( ParsPack.com ) به عنوان یکی از شرکت های محبوب ارائه دهنده خدمات دیتاسنتر، توانسته است با یکسان سازی قیمت و کیفیت خدمات در ایران با استاندارد های جهانی، رشد چشمگیری در ارائه مطلوب خدمات دیتاسنتر داشته باشد. ارائه پشتیبانی مناسب و رضایت بخش برای صاحبان وب فارسی از دیگر ابتکارات این شرکت بوده است.
مهمترین خدماتی که دیتاسنتر ها ارائه می کنند مربوط به سرورهای اینترنتی است که وظیفه میزبانی اطلاعات را در سرتاسر دنیای وب به عهده می گیرند. سرورهای اینترنتی در دو نوع سرور های اختصاصی مناسب برای سازمانها ، شرکت ها ،  فروم ها ( تالار های گفتگو ) ، خبرگزاری ها و سایر سایتهای پر بازدید و سرور های مجازی مناسب برای استفاده های شخصی و وب سایت ها کوچکتر، عرضه می گردد.
کاربردهای سرور های اختصاصی :
یک شرکت معتبر برای اینکه وب سایت خود را بر روی یک سرور میزبانی ( هاست ) نماید هرگز از یک سرور اشتراکی برای این کار بهره نمی گیرد چرا که سرور اشتراکی به معنای افزایش مسائل امنیتی خواهد بود و همچنین استقلال در مدیریت سرور را با تنگناهایی روبرو می سازد.  به همین جهت سرور های اختصاصی همراه بهترین پیشنهاد برای شرکت هایی است که به توسعه فعالیت های خود در عرصه وب می اندیشند .
کاربرد های سرور های مجازی :
اگر نرم افزاری دارید که می خواهید از هر مکان متصل به اینترنت قابل دسترس باشد سرور های مجازی پارس پک می توانند گزینه مناسبی باشند. به عنوان مثال کاربران نرم افزار های فارکس ( Forex ) اعم از متاتریدر ( Metatrader ) ، بروکرز ( Ami Broocker ) و یا Wealth-Lab Developer به سادگی می توانند نرم افزارهای خود را بر روی یک سرور مجازی نصب نمایند و در تمام مدت 24 ساعت شبانه روز آن را در دسترس داشته باشند. انجام خرید های اینترنتی بدون نگرانی از سرقت اطلاعات ، استفاده از حساب های بین المللی مثل ویزا کارت ( Visa Cart ) و پی پال ( Paypal ) و یا میزبانی یک وب سایت نسبتا پر بازدید می تواند از دیگر کاربردهای سرور های مجازی پارس پک باشد.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.