ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

World-Cup-2010-Wallpaperدیگر زمان زیادی به شروع جام جهانی 2010 آفریقای جنوبی باقی نمانده است. این رویداد همواره دارای ببیندگان بسیار زیادی بوده است. البته احتمالا بیشتر این بینندگان هرگز نمی دانند که تصاویر این رویداد چگونه بر روی تلویزیون، لپتاپ و یا موبایل آن ها به نمایش در آمد و دارای چنین کیفیت مطلوبی است.

اما دریافت ویدئو با کیفیت فوق العاده بالا کار ساده ای نخواهد بود. زمانی که میلیون ها نفر در سراسر جهان مترصد استفاده از آن در تلوزیون های ( HD ( High-definition و یا تلفن های همراه هوشمند خود هستند. در واقع جام جهانی چالشی جذاب و بزرگ برای شرکت های service providers شبکه خواهد بود.

مقصود از service providers عبارت است از:

 

Application service provider (ASP)

Network service provider (NSP)

Internet service provider (ISP)

Managed service provider (MSP)

Master managed service provider (MMSP)

Managed Internet service provider (MISP)

Telecommunications service provider (TSP)

در این میان سیسکو برای اینکه قدرت خود را نشان دهد تلاش دارد تا مهندسی دوباره ای را در مفهوم اینترنت بر پایه انتقال ویدئو ارائه دهد و برای این مقصود شبکه ، ابرکامپیوتر ها و دیتاسنتر های خود را به خدمت گرفته است تا تصاویر را به هر مقصد و نقطه ای، چه بر روی صفحه نمایش لپ تاپ شما و و چه بر روی موبایل شما ارائه دهد. این بخشی از گفته های "کلی اوجا" مدیر بخش روتینگ سیسکو است.

سیسکو از تکنولوژی مانند ( Network Positioning System ( NPS برای که بخشی از CRS-3 است استفاده خواهد کرد. این فناوری به روتر اجازه می دهد تا کوتاهترین مسیر میان منابع مجازی سازی شده اعم از video storage و یا سرورها و کاربر را انتخاب نماید.

در واقع NPS تعادل جهانی منابع اطلاعاتی را میان دیتاسنتر ها سازمان دهی می کند. اگر برای لحظه ای فشار بر روی یکی از دیتاسنتر ها بیش از حد باشد،‌NPS منابع جدید اطلاعات را در ابر کامپیوتر دیگری را ارائه می نماید.

به جام جهانی ( 2010 Word Cup ) باز می گردیم. هواداران یک تیم در اروپا یا آمریکا با کیفیت و سرعت بهتری فیلم بازی در آفریقای جنوبی را دریافت نمایند چونانکه این منابع اطلاعات به سرعت در موقعیت های مختلفی در سرتاسر جهان در حال ذخیره سازی است. چراکه NPS شبکه را قادر می سازد که نزدیکترین مسیر را برای درخواست ارائه شده انتخاب نماید و بدین شکل مسیر انتقال اطلاعات بسیار کوتاهتر خواهد بود.

طبق مدل های قدیمی اطلاعات برای نمایش در ایالات متحده می بایست مسیر بسیار طولانی آفریقا جنوبی تا آمریکا را طی می نمود که نه تنها هزینه های بسیار هنگفتی را برای انتقال این حجم بالای داده می طلبد بلکه زمانی که با هجوم هواداران بسیار زیاد برای دریافت اطلاعات مواجه می شویم،‌ عمل نتیجه ای جز overload اتفاق نمی افتد.

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.