ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
office2010بنا به گزارش مایکروسافت بیش از 7.5 میلیون از نسخه بتای office 2010 دانلود شده است و در این میان، میزان دانلود برنامه های تحت وب آن بسیار بیشتر از نرم افزارهای دیگری که به صورت همزمان عرضه شده، بوده است. برنامه های های تحت وب آفیس ، به عنوان مرورگری که توانایی استفاده از محصولات آفیس را دارند، به طور قطع قابلیت رقابت با محصولاتی همچون: Google Docs, Zoho و Adobe Buzzword را دارا میباشند.

 

با این وجود به نظر نمیرسد که این برنامه ها در حال حاضر بتوانند از لحاظ کارایی در قیاس با Google Docs و یا دیگر ابزارهای آنلاین قرار بگیرند .
گوگل با ارائه Google Docs قصد این را داشت که جایگزینی آنلاین برای مجموعه آفیس مایکروسافت ایجاد کند که علاوه بر دارا بودن خصلت های آن، ویژگی های منحصر بفرد دیگری همچون ایجاد، ویرایش و به اشتراک گذاشتن اسناد مختلف توسط کاربران به صورت آنلاین را فراهم آورد.

 

مایکروسافت در مقابله با این محصول گوگل، نهایت تلاش خود را کرده است که برنامه های تحت وب خود را به مراتب ساده تر با اصلاحات راحتتر عرضه کند تا اینکه تنها به بعد ایجاد آنلاین اسناد توجه کند.

مایکروسافت بیشتر درآمد خود را از طریق فروش لایسنس های نرم افزاری به  OME ها، کاربران و مشتریان سازمانی بدست می آورد در صورتی که گوگل بیش از 96 درصد درآمد خود را از درآمد حاصل از تبلیغات مرتبط با جستجو کسب میکند.

پس میشود این برداشت را کرد که ارائه محصولات رایگان از سوی مایکروسافت به این منظور است که کاربر را متقاعد سازد که نرم افزارهای این شرکت را خریداری کند و در مقابل آن گوگل با ارائه محصولات رایگان در نظر دارد که کاربران را به استفاده از جستجوگر خود ترغیب نماید تا از این طریق درآمد بیشتری از طریق کانال های تبلیغاتی کسب نماید.
با این اوصاف میتوان نتیجه گرفت که ارائه برنامه های تحت وب آفیس تغییر آنچنانی در دنیای کامپیوتر ایجاد نخواهند کرد، بلکه ایجاد کننده راهی برای مقابله با کمپانی های بزرگی چون گوگل و روشی نوین برای کسب درآمد بیشتر و جذب مشتری بیشتر در سال های آتی خواهد بود.

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.