ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

yahoo_2امروزه شبکه های اجتماعی جایگاه ویژه ای در میان مردم پیدا کرده اند. این شبکه ها نه تنها در میان جوانان، که طرفدارانی از قشرهای مختلفی چون مدیران، پزشکان، معلمان، وبلاگ نویسان و... دارند. اما مسئله ای که همواره کاربران شبکه های اجتماعی با آن روبرو هستند، نبود حریم خصوصی کاملا امن میباشد.

وارد شدن Google بوسیله BUZZ، به جمع شبکه های اجتماعی و موفقیت در این وادی، کمپانی پر آوازه Yahoo را بر آن داشت تا تلاش خود را برای وارد شدن به این عرصه آغاز کند. مدیران یاهو به خوبی میدانستند که برای اینکه در عرصه این رقابت حرفی برای گفتن داشته باشند، نیاز به نو آوری ویژه ای دارند. آنها به روشنی میدانستند که معضل کاربران شبکه های اجتماعی، نبود حریم خصوصی است، لذا با زیرکی نهایت تلاش خود را برای حل این مشکل کردند تا به این طریق گوی سبقت را از رقیب اصلی خود، گوگل، برباید.

امکان جدیدی که یاهو در مقایسه با Google BUZZ به امکانات ایمیل خود اضافه کرده است، Yahoo Updates میباشد که همانند گوگل به شبکه های دیگری چون Twitter، Facebook، FriendFeed و ... متصل میشود.

آنی توس، معاون اجرایی امنیت حریم خصوصی در یاهو میگوید: " این یک امر بدیهی است که مسئله حریم شخصی این روزها فکر خیلی ها را به خود مشغول کرده است." وی همچنین افزود: "دنیای اینترنت هر روز در حال تغییر است و ما با تولید محصولات جدید این تغییرات را در Yahoo بوجود می آوریم! ما میخواهیم شرایطی برای شما فراهم آوریم که شما مطالب خود را در Yahoo Updates با آگاهی از میزان حریم خصوصی خود به اشتراک گذارید. تعهد ما به شما اینست که شما به راحتی خواهید توانست تصمیمات خود را در این محیط مدیریت کنید."

اما آیا به راستی یاهو میتواند به تعهدات خود عمل نماید؟

و آیا میتواند رقیب سرسخت و بزرگ خود، گوگل، را در این عرصه شکست دهد؟

پاسخ این پرسش ها در آینده ای نه چندان دور بر همگان مشخص خواهد شد!

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.