ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

acer-laptop

Acer شرکتی است که در سال 1976 توسط اِستان شیه ( Stan Shih ) و همسرش کارولین یه ( Carolyn yeh ) در شهر سین چو تایوان و با سرمایه 25 هزار دلار تاسیس شد. در ابتدا به عنوان یک توزیع کننده قطعات الکترونیکی مورد استفاده در تکنولوژی ریزپردازنده ها فعالیت می کرد. بعده ها وارد بازار تولید PC شد و در تولید DRAM به پیشرفت های چشمگیری دست یافت. این پیشرفت Acer آنچنان ادامه یافت که در مدت زمان 1994 تا 1995 از مقام پانزدهمین شرکت بزرگ تولید کننده کامپیوتر به مقام نهم ارتقا یافت. Acer در سال 1990 با خرید Texas Instruments وارد بازار لپ تاپ شد. در سال 2007 Acer رقیب آمریکایی خود Gateway را با مبلغ 710 میلیون دلار خریداری نمود.

 

در حال حاضر شرکت تایوانی Acer دومین شرکت تولید کننده کامپیوتر های شخصی بعد از شرکت آمریکایی هولت - پکارد ( HP ) می باشد. این شرکت در اکتبر سال 2009 شرکت بزرگ DELL را که عنوان دومین تولید کننده PC را برعهده داشت پشت سر گذاشت. هدف Acer در سال جاری رسیدن به جایگاه اول در فروش نوت بوک بوده است.  اما عوامل منفی مانند کاهش نرخ یورو و همچنین افزایش نرخ دستمزد کارگران در چین ،‌ از جمله موانعی محسوب می شوند که بر سر راه این شرکت عظیم وجود دارد. اینها جملاتی است از جی تی وانگ ریاست شرکت acer در روز جمعه گذشته ابراز داشته است.

Acer امیدوار است که از 10% میزان فروش در سه ماه دوم به 15% در 3 ماه سوم 2010 دست یابد، چرا که این شرکت عملکرد بسیار بهتری در بسیاری از کشور ها داشته است. در سه ماهه اول سال، Acer یکصد و شصت و دو میلیارد دلار تایوان معادل 5 میلیارد دلار فروش داشته است.

JT_Wang

همچنین آقای وانگ بیان داشته است: " ما پاسخ بسیار سریع تری به تقاضای بازار، نسبت به رقبایمان ارائه می دهیم." Acer قبلا گفته بود که در سال جاری میزان تقاضای بازار برای کامپیوتر های شخصی تا 50 درصد افزایش خواهد یافت.

بنابر تحقیقات موسسه گارتنر، Acer در سه ماهه اول با فروش 9.49 میلیون واحد رقیب دیرینه خود HP را با فاصله بسیار کمی با فروش 9.47 میلیون واحد پشت سر گذاشته است.

آقای وانگ قبلا اعلام کرده بود که مطابق انتظار، میزان تقاضا برای کامپیوتر های رومیزی نیز در سال جاری افزایش خواهد داشت و هدف این شرکت فروش 10 میلیون واحد خواهد بود. به گزارش گارتنر این شرکت در سال گذشته 8 میلیون واحد در کامپیوتر های رومیزی فروش داشته است.

اما Acer نیز مانند دیگر شرکت های عظیم قصد ورود به بازار گوشی تلفن همراه را دارد و  مبلغ 15 میلیون دلار را برای توسعه گوشی های هوشمند (‌ smartphone )  بر پایه سیستم عامل آندروئیدی ( Android ) گوگل سرمایه گذاری خواهد کرد.

البته آقای وانگ گفته است که تعداد محدودی از مدل های گوشی تلفن همراهی که در آینده ارائه می شوند بر پایه سیستم عامل ویندوز و همکاری شرکت بزرگ ماکروسافت به بازار عرضه خواهد شد.

* ای کاش روزی بتوانیم از داستان موفقیت کارآفرینان ایرانی بنویسیم و لذت دو چندان ببریم.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.