ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

b_400_250_16777215_00_images_stories_news_twitter-bird2.png

رایان سارور، مدیر پلت فرم توئیتر در کنفرانس چیرپ (Chirp Conference )، که اخیرا با حضور توسعه دهندگان شبکه اجتماعی توئیتر در آوریل گذشته برگزار گردید اعلام کرد که  توئیتر به زودی این امکان را برای  کاربران خود فراهم میکند که حاشیه نویسی های خود را ( Annotations) ایجاد و در توئیت های خود دراین شبکه اجتماعی گسترده به اشتراک گذارند.

وی همچنین افزود: اگرچه سرعت عمل در این کار مهم است، اما اینکه میخواهیم چگونه این کار را انجام داده و به کجا برسیم برای ما از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگرچه او این مژده را داد که تا ماه دسامبر برنامه های کاربردی توئیتر از 50000 به 100000 افزایش خواهد یافت.

 

این گفته سارور نوید آغاز پروژه ای بزرگ و جذاب توسط توئیتر برای دوستداران و کاربران این شبکه عظیم اجتماعی میباشد.این تغییرات و ابعادی که روز به روز به شبکه اجتماعی وسیع و پرطرفدار توئیتر اضافه میشود، نه تنها بر روی روند رشد شبکه های اجتماعی و توسعه دهندگان آن و شرکت ها تاثیر بسیار زیادی دارد بلکه به روی نحوه عملکرد کاربران در دنیای وب تاثیرگذار خواهد بود.

تیم برنرز (Tim Berners) ، پدر وب، تلاشهای زیادی کرد تا به کمک تکنولوژی وب، نرم افزارها و برنامه هایی برای فهم ارتباط بین عناصر مختلف وب ارئه دهد. برخی بر این باورند که توسعه دهندگان خوش ذوق و پر تلاش توئیتر، معتقدند که میتوانند به وسیله  برنامه هایی چون  Annotations، راه برنرز را ادامه داده و به دنیای وب معنایی خدمات شایان ذکری بکنند.

 

اینکه تا چه اندازه در این راه موفق میشوند، پاسخی است که با تاثیری که این برنامه ها در دنیای وب خواهند گذاشت، در آینده ای نزدیک برهمگان روشن خواهد شد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.