ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
winServer2003روز گذشته یعنی 13 ماه جولای، آخرین روز از پشتیبانی شرکت معظم ماکروسافت برای یادگار قدیمی دنیای وب یعنی ویندوز سرور 2003 بود. شاید برای کاربران ایرانی که کمتر از پشتیبانی ماکروسافت بهره گرفته اند این سخن کم تاثیر جلوه نماید، اما پر واضح خواهد بود که در روزهای آینده فرهنگ و فناوری وارداتی ما کم کم جایی برای ویندوز سرور 2003 باقی نخواهد بود. هر چند بسیاری از همراهان فناوری روز؛ مدت زمان بسیاری است که هجرت به ویندوز 2008 را تجربه کرده اند ،اما بدون شک تعداد افرادی که هنوز بر این اریکه پیر تکیه کرده اند بسیار است.
Windows Server 2003 سیستم عاملی است که در بیست و چهارم آوریل سال 2003 از سوی ماکروسافت عرضه شد.
با پایان پذیرفتن دوره پشتیبانی اصلی ماکروسافت از این سیستم عامل ادامه خدمات رسانی به شرایط زیر محدود می گردد:
- پشتیبانی با دریافت هزینه همچنان ادامه می یابد.
- مشتریان همچنان به تمامی بر روز رسانی های امنیتی دسترسی خواهند داشت.
- توسعه و بروز رسانی موارد  غیر امنیتی تنها به کاربران دارای سطح پشتیبانی ویژه ارائه می گردد.
این نوع خدمات رسانی مرحله نهایی تا جولای 2015 ادامه می یابد که در این زمان تمامی بر روز رسانی ها برای windows server 2003 به پایان خواهد  رسید و در نهایت ویندوز سرور 2003 بدون مراسمی ویژه به خاک سپرده خواهد شد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.