ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

 

images.jpg

امروزه، افشا شدن تکنولوژی ها و برنامه های جدید توسط کارکنان شرکت های بزرگ و بنام پیش از رونمایی آنها، امری عادی و شاید قابل پیش بینی شده است.پس از لورفتن iPhone  جدید توسط یکی از مهندسان جوان کمپانی پرآوازه اپل، اینک نوبت به کارکنان شرکت نرم افزاری مایکروسافت رسیده است!

 

با وجود اینکه ویندوز 7 هنوز نهایی نشده است و جایگاه خود را در میان کاربران تثبیت ننموده است، زمزمه هایی مبنی بر انتشار سیستم عامل جدید به گوش میرسد.  رابرت مورگان، یکی از برنامه نویسان حرفه ای و خوب، اما سهل انگار شرکت مایکرسافت، در پروفایل خود در LinkedIn  مطالب جالبی در مورد امکانات خوب ویندوز 8 نوشته که باعث لورفتن این محصول جدید مایکروسافت شده است.

ازجمله امکاناتی که وی در خلال کارکردن به روی آنها، در پروفایل خود به آن اشاره کرده است کار به روی سخت افزار شبیه سازی جهت ساختن یک ویندوز 128 بیتی، کار با بسته نرم افزاری سفارشی Hestia  جهت آزمایش پردازنده ها و تحلیل علمی و عملی گرافیک 3D میباشد.اینگونه که از شواهد پیداست ،ویندوز 7 آخرین سیستم عامل 32 بیتی ارائه شده توسط این شرکت میباشد و سیستم عامل های بعدی، 64 بیتی و 128 بیتی خواهند بود.

چنانچه شما نیز یکی از میلیون ها کاربر سیستم عامل های این شرکت پرآوازه در سرتا سر جهان باشید، بی شک کار با ویندوز 7 پس از ویستا؛ با باگ های فراوانش احساس امنیت خاطر بیشتری در شما بوجود آورده است. حال تصور اینکه ویندوز 8 چه ارمغانی باخود به همراه می آورد، با شنیدن چنین اخباری، بسیار شیرین و جذاب خواهد بود. دریافتن اینکه سطح رضایت کاربران از این محصول جدید به چه میزان میتواند باشد، نیاز به زمان دارد. پس ما نیز مشتاقانه به انتظار انتشار این سیستم عامل جدید می نشینیم.


کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.