ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

b_400_250_16777215_00_images_stories_news_nasa.jpg

ناسا پروژه تصویر برداری از آسمان به وسیله اشعه مادون قرمز، که شامل جمع آوری بالغ بر 1میلیون تصویر میباشد را به پایان رساند.  برخی از این تصاویر جذاب و خیره کننده قبلا در اینترنت منتشر شده بود.ایستگاه هوایی ناسا با راه اندازی تلسکوپی معروف به WISE ، که مجهز به تصویر برداری مادون قرمز میباشد، در دسامبر گذشته، تصمیم به آغاز پروژه ای عظیم در خصوص تصویر برداری از کل آسمان را گرفت که بنا به گزارشات ارسالی، در عرض 6 ماه موفق شد 80 درصد آن را به انجام رساند.

 

اواخر هفته گذشته تصویر جدیدی از این پروژه منتشر شد که ترکیبی از ستاره های خوشه پروین(معروف به هفت خواهر) میباشد که در ماه فوریه گرفته شده است. این تصاویر توسط آزمایشگاه فضایی محرکی که در ایستگاه هوا و فضا ناسا ساخته شده اند، ایجاد و منتشر میشوند. مراقبت و بررسی صحت این پروژه به عهده سازمان پردازش و تجزیه و تحلیل تکنولوژی کالیفرنیا میباشد.

مطمئنا بررسی و دانستن این موضوع که این تلسکوپ به چه صورت موفق به گرفتن تصاویر واضح و خیره کننده از آسمان میشود، برای هر مخاطبی میتواند جذاب باشد. تلسکوپ WISE با قرار گرفتن در اطراف دو قطب زمین و تغییر جهت خود در زمانهای مختلف، تصاویری از زوایای مختلف آسمان میگیرد. این عملیات پس از پایان تصویر برداری از نصف آسمان، دقیقا سه ماه بعد نیز انجام میگیرد به این جهت که ازستارگان، سیاره های کوچک و کهکشان هایی که احتمالا در تصاویر قبلی نمایان نشده اند، نیز تصویر برداری گردد. بنا به گزارش ناسا، این تصاویر در اختیار اخترشناسان قرار میگیرد تا از چگونگی تغییرات در آسمان  مطلع شوند.

این پروژه کمک شایان ذکری به اخترشناسان کرده است. تا کنون بیش از 100000 سیاره کوچک که قبلا توسط اخترشناسان شناسایی نشده بود، 90 سیاره کوچک و ستاره دنباله دار در مدار زمین و 12 مدار دورتر از زمین، به کمک این تصاویر شناسایی شده اند.

آیا به عقیده شما این کشف بزرگ و فوق العاده توسط محققان و پژوهشگران ناسا قابل تقدیر نیست؟

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.