ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
twitterروز گذشته توئیتر اعلام کرد که در پائیز امسال به دیتاسنتر شخصی خود نقل مکان می کند. بنابراین این پرنده کوچک دوست داشتنی بزودی صاحب خانه می شود. از ابتدا رشد اعجاب آور خدمات میکروبلاگینگ توئیتر دردسر هایی مثل کند شدن سرویس و یا حتی downtime های پیاپی را برای کاربران آن بوجود آورد، که آخرین مورد آن به سه روز قبل از این باز می گردد.
هرگز تا به امروز وب سایتی با این سرعت رشد نکرده است که در چنین فاصله ای حتی توده ای از سرور ها نیز جوابگوی آن نخواهند بود و دیتاسنتر اختصاصی گزینه نهایی پیش روی صاحبان توئیتر است.
روزانه در حدود 300 هزار نفر به کاربران توئیتر افزوده می شود. شاید در فاصله ای نه چندان دور به خیر توسعه دیتاسنتر توئیتر برسیم.
نکته جالبی که باید در آن تامل کرد همین نحوه انتقال اطلاعات به سرور های جدید خواهد بود. مدیران فناوری اطلاعات که گهگاه با انتقال اطلاعات به سرور های دیگر دست و پنجه نرم کرده اند همواره بر مصائب انتقال اطلاعات واقف هستند، و اگر دقت نمائیم مشاهده می شود که انتقال اطلاعات در این حجم و این گسترده گی، خود از پیچیدگی های زیادی برخوردار است.
به هر جهت کاربران توئیتر می تواند امیدوار باشند تا با این نقل مکان بسیاری از مشکلات همیشگی این سرویس دهنده محبوب بزودی پایان می یابد، و همچنین مدیران توئیتر فرصتی برای توسعه اندیشه پر طرفدار خود خواهند داشت. شاید ورود توئیتر به عرصه تبلیغات از خبرهای آتی دنیای فناوری اطلاعات باشد.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.