ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

b_400_250_16777215_00_images_stories_news_kindle-2-photo-preview.jpgدنیای تکنولوژی لحظه به لحظه در حال پیشرفت است و در این میان رقابت مابین صاحبان تکنولوژی بسیار جذاب و غیر قابل انکاراست. شرکت پرآوازه و بنام آمازون نیز از این قاعده مستثنی نیست. آمازون کار خود را با فروش آنلاین کتاب آغاز کرد، اما کم کم به ارائه محصولات متفاوتی از قبیل نرم افزارهای کامپیوتری، بازی های ویدیوئی، محصولات الکترونیکی و... پرداخت.

کتاب خوان کیندل ( Kindle )، از محصولات خوب و پرطرفدار این کمپانی میباشد که قابلیت های زیادی از قبیل نمایش کتاب های الکترونیکی و وسایل دیجیتالی دیگر را دارد. برنامه های نرم افزاری ( Applications) موجود به روی این گجت، با سیستم عامل هایی چون ویندوز، iOS، BlackBerry، مک و آندروید سازگار است.

خبر خوب برای دوستداران تکنولوژی این است که دیروز این کمپانی نسل جدید کیندل را که دربردارنده تکنولوژی های جدید است ، به بازار عرضه کرده است. این محصول جدید کوچکتر و سبکتر، با صفحه نمایشی با کیفیت بالاتر و تلفیقی از پروتکل ها و تکنولوژی های پیشرفته Wi-Fi میباشد.

با توقعی که از دنیای رقابت داریم، بعد از ارائه این محصول از سوی آمازون، باید منتظر عکس العمل رقبای آن نیز باشیم.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.