ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
sony_logoکمپانی بزرگ سونی در سه ماه سوم سال 2010 سودآوری مجدد را تجربه کرد. بر پایه گزارش این شرکت، سود ناخالص معادل 25.7 میلیارد ین برابر 290 میلیون دلار اعلام شده است که پایانی بر روند زیان در مدت مشابه سال گذشته می باشد. میزان کل فروش در این زمان با 4 درصد افزایش به 1.7 تریلیون ین رسیده است. بر همین اساس میزان فروش در تلویزون های LCD براویا ( Bravia ) این شرکت نسبت به مدت مشابه سال 2009 با افزایش 60 درصدی روبرو بوده است.
در سه ماهه دوم سال میلادی 2010 ، سونی تعداد 5.1 میلیون دستگاه از تلویزیون های براویا را بفروش رسانیده است که معادل 60 درصد افزایش نسبت به سه ماهه دوم سال 2009 می باشد. این اخبار برای سونی بسیار شادی بخش است چرا این پرش در میزان فروش آنها را به هدف رویایی 25 میلیون دستگاه برای سال مالی منتهی به سی و یکم مارس بسیار نزدیک گردانیده است.
سونی به عنوان دومین رهبر تجاری لوازم الکترونکی در سه ماهه دوم سال 1.9 میلیون واحد کامپیوتر را به فروش رسانده است که این رقم در مدت مشابه سال گذشته عدد 1.1 میلیون واحد را نشان می دهد و در همین زمان فروش کنسول بازی پلی استیشن Playstation 3 به دوبرابر میزان سال گذشته یعنی 2.4 میلیون واحد رسیده است.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.