ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

b_400_250_16777215_00_images_stories_news_sony-ebook-readers.jpgاین روزها بازار رقابت کتابخوان های الکترونیکی بسیار گسترده شده است، شرکت های الکترونیکی بزرگ تمامی تلاش خود را میکنند تا بستر مناسبی را برای سهولت کاربران خود در استفاده از این گجت پرکاربرد فراهم آورند و گوی سبقت را از رقبای بی شمار خود بربایند.

در این میان شرکت بزرگ و مشهور ژاپنی سونی، با در دست داشتن تکنولوژی پیشرفته و مهندسین خلاق خود، نهایت تلاش خود را میکند تا همچون گذشته حرف اول را در دنیای وسیع الکترونیک زده باشد.

این شرکت دیروز نسل جدید کتاب خوان الکترونیک خو د را که به نسبت نسل قبلی دارای کیفیت بسیار بالاتری در صفحه لمسی و صفحه نمایش میباشد، معرفی کرد. نسل جدید شامل نسخه های کتاب خوان جیبی به قطر 5 اینچ با قیمت 179 دلار، نسخه های لمسی با صفحه نمایش 6 اینچی به قیمت 229 دلار و نسخه روزانه با صفحه نمایش 7 اینچی به قیمت 299 دلار میباشند.

نکته جالب توجه این است که سونی برخلاف سایر شرکت ها، همانند همیشه مبنای رقابت را کیفیت بالای محصول خود قرارداده است و نه قیمت آن، و در حالیکه شرکت های رقیبی چون آمازون، بارنز و نوبل به منظور جذب مشتری بیشتر،قیمت محصولات 6 اینچی خود را تا حد امکان پائین آورده اند، مهندسین خلاق سونی تصمیم گرفتند که برای دریافت درخواست بیشتر، درعوض پائین آوردن قیمت،اقدام به پرداخت حق بیمه محصولات خود نمایند.

به عقیده شما کدام راهکار میتواند مشتری بیشتری جذب نماید؟ روش سنتی یا ایده خلاقانه؟

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.