ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

showimage.php.jpgشرکت موتورولا در آخرین آگهی منتشر شده در مورد تکنولوژیهای برتر خود، به معرفی Droid 2 که جدیدترین محصولش میباشد پرداخته است. بنا به گزارش منتشر شده توسط این شرکت، این گوشی برای پشتیبانی از وب سایت های فلش طراحی شده است.
آیا به نظر شما این موضوع فوق العاده است؟

 

موتورولا در این گزارش به طور غرض ورزانه ای به نقد گوشی های iPhone پرداخته است. در این گزارش آمده است: " این موضوع که اپل فقط از برنامه های خود به روی محصولاتش پشتیبانی میکند بسیار مسخره و غیر قابل قبول است!"
البته این بار اولی نیست که شرکت موتورولا در برخورد با کمپانی پرآوازه اپل شمشیر خود را از رو میبندد.
کمتر کسی است که از مشکل آنتن دهی iPhone 4 بی خبر باشد. کمپانی اپل پس از بررسی های بسیار،این مشکل را با ایجاد روکشی به روی گوشی برطرف کرد. همزمان با این دوران، موتورولا گوشی Droid X را به بازار معرفی کرد و مدیر عامل آن در کنفرانسی با کنایه اعلام کرد: " ما معتقدیم که مشتری برای رفع مشکل آنتن دهی گوشی خود نمیبایست دنبال ژاکت برای پوشش آن باشد! مشتری باید آزاد باشد که گوشی را به هر شکلی که احساس راحتی میکند در دست بگیرد و نگران پیداکردن شیوه ای برای آنتن دهی بهتر نباشد! به این جهت گوشی Droid X را با طرح آنتن دهی دوگانه به بازار عرضه کردیم تا نشان دهیم که به آسایش مشتری می اندیشیم."

شرکت اپل تا کنون هیچ آگهی و یا کنفرانسی در مقابله با موتورولا صورت نداده است. باید دید آیا استیو جابز و همکارانش این مسائل پیش آمده را تهدیدی برای اپل میدانند و یا اینکه به موتورولا حتی به دید رقیب هم نگاه نمیکنند تا بخواهند در صدد جبران ضربات ارسالی از جانب آنها برایند!

 

نکته جالب دیگر این است که بنا به مقاله منتشر شده در MobileCrunch، پشتیبانی از سایت های فلش در سیستم عامل آندروید خوب است اما فوق العاده نیست! وسایلی که از سیستم عامل آندروید پشتیبانی میکنند در موارد بسیاری کند، غیر قابل اطمینان و آسیب پذیر هستند.
حال این سوال مطرح است که آیا این محصول جدید واقعا به ارزش موتورولا چیزی اضافه میکند؟!


کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.