ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

b_400_250_16777215_00_images_stories_news_windows-7-logo-300x300_2.jpgاگر شما هم یکی از میلیون ها کاربر مایکروسافت باشید، حتما مشتاق شنیدن ارائه نرم افزارها و یا سیستم عامل جدید توسط این کمپانی پرآوازه خواهید بود. سه شنبه گذشته، مایکروسافت اعلام کرد که نسخه رایگان ویندوز سرور 7 برای کسب و کارهای کوچک جهت دانلود منتشر شد.

مایکل لئورتی، مدیر فنی پشتیبانی ویندوزهای سرور، قویا به کاربران و خصوصا مدیران شبکه شرکتهای کوچک و متوسط توصیه کرده است که از این سیستم عامل سرور که برای راه اندازی شبکه های لوکال از 25 تا 75 کاربر مناسب میباشد، استفاده نمایند; وی اظهار داشت که این موضوع علاوه بر اینکه آنان را با محصول جدید و قوی مایکروسافت آشنا میکند، این فرصت را نیز برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان مایکروسافت فراهم می آورد تا با کمک پیشنهادات و بازخورد هایی که از کاربران میگیرند، به بهینه سازی نسخه اصلی و رفع مشکلات و باگ های احتمالی موجود در سیستم عامل مبادرت ورزند.

نکته مثیت و قابل ذکری که در این ویندوز سرور وجود دارد این است که از ترکیب سیستم عامل های سرورگرای مایکرسافت و ابزارهای مفید سرورکه مربوط به راه اندازی شبکه های کسب و کار کوچک میشوند تشکیل شده است . بیس اصلی این سیستم عامل، آخرین نسخه ویندوز سرور 2008 بوده، با امکانات اضافی از قبیل:

امنیت بالاتر،امکان دسترسی مستقیم به ویندوز 7، ایجاد شبکه اختصاصی مجازی و روشهای مطمئن برای پایان کار کاربر بدون داشتن دغدغه نفوذ به اطلاعات توسط دیگری! همچنین نسخه استاندارد SBS7 شامل Microsoft Exchange Server 2010 ، Microsoft SharePoint Foundation 2010 و Windows Software Update Services میباشد.

مطمئنا شکی نخواهد بود که مدیران شبکه شرکتهای کوچک برای رهایی از SaaS (Sostware as a Service( و راه اندازی یک شبکه مطمئن تر و بدون دردسر، ترجیح خواهند داد که این ویندوز سرور را امتحان کنند.

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.