ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

at-tشرکت AT&T از شرکت های بزرگ مخابراتی در دنیا محسوب می شود و به واسطه همکاری خود با آی فون ( iphone ) و همچنین ریاست پروفسور حسین اسلامبولچی به عنوان یک ایرانی در بخش های مختلف این شرکت از جمله ، فناوری ، آزمایشگاه ها و خدمات شبکه بین المللی در میان علاقمندان ایرانی دنیای فناوری اطلاعات شناخته شده می باشد. این شرکت در هفته گذشته دیتاسنتر جدیدی را در شهر لندن افتتاح نمود. این مرکز داده سومین دیتاسنتر این شرکت در انگلستان و سی هشتمین مرکز در سراسر جهان می باشد. تجهیزات AT&T بیش از 2.6 میلیون فوت مربع و در 5 قاره گسترده شده اند و تعداد سرور های آن بالغ بر 400 هزار دستگاه می باشد.

پیش از این در ماه آوریل AT&T خبر از بازگشایی این دیتاسنتر با سرمایه 1 میلیارد دلار داده بود. گفتنی است، در تجهیزات برق رسانی این مرکز داده سرمایه گذاری بسیار زیادی شده است تا بتواند از تراکم بسیار بالای سرورها پشتیبانی نماید.

استیو کانینو، نایب رئیس بخش میزبانی وب و ابر کامپیوتر AT&T عنوان کرد که با افزایش میزان تقاضا برای خدمات مدیریت شده میزبانی وب همچنین خدمات ابری در سطوح جهانی، احداث چنین فضایی با این سطح از کیفیت ، نقطه امیدی برای متقاضیان خواهد بود. تحلیل ها نشان می دهد که تقاضا در بازار های جهانی برای استفاده از خدمات ابر سرور تا سال 2014 به 148.8 میلیارد دلار خواهد رسید. در این مرکز داده از IPv6 استفاده خواهد شد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.