ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
mainframeصحیح است که نبرد قدرت در پردازشگر های desktop کاملا در اختیار AMD و Intel به عنوان دو رقیب دیرینه تقسیم شده است. اما بدون شک این پردازشگر های  IBM است که عنوان بالاترین سرعت کلاک ( clock speed ) را در اختیار دارد و IBM نیاز به تلاش چندانی هم برای دفاع از این عنوان اسطوره ای خود نخواهد داشت. cpu جدید چهار هسته ای IBM یعنی quad core z196 با سرعت پردازش 5.2 Ghz شاهکار جدیدی بود که هفته گذشته از سوی این شرکت معظم معرفی گردید.
این ابر رایانه بیش از 1.4 میلیارد ترانزیستور را شامل می شود که 300 میلیون بیشتر از پردازشگر های 6 هسته ای اینتل می باشد. تنها بر روی 512 میلی متر مربع که با فناوری 45 نانومتری پرداخته شده است.
هر هسته ( core ) در حدود 1.5MB کش اختصاصی L2 و 24MB کش اشتراکی L3 ارائه می دهند. 6 قطعه از این پردازشگر می توانند در یک ماژول مولتی چیپ ( multi chip module : MCM ) نصب گردند و هر کدام به کمک دو کنترل گننده ( controller ) با 192MB کش اشتراکی L4 و سرعت 40 گیگابایت بر ثانیه متصل می گردند.
البته این پردازشگر تنها در کنار حجم بسیار بالایی از ram سرعت مطلوب را برآورده می نماید. با توجه به مطالب موجود در معرفی این پردازشگر، به نظر می رسد که این پردازشگر قدرتمند از ماه آینده اجازه می یابد تا در بازار ابر پردازشگر ها عرض اندام نماید.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.