ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

david_ulevitchOpenDNS یکی از بزرگتری ارائه دهنده گان خدمات DNS و امنیت سرور در دنیاست که برای گسترش خدمات خود روز چهارشنبه گذشته ( مصادف با عید قربان ) پس از ماهها تلاش دیتاسنتر جدیدی را در سنگاپور افتتاح نمود. این مرکز اولین دیتاسنتر OpenDNS در آسیا و دوازدهمین مرکز آن در سراسر جهان محسوب می گردد. البته این شرکت برای ارائه خدمات به کاربران آسیایی خود برنامه های بزرگتری برای افتتاح مراکز مجهزتر در آسیا دارد. opendns قبلا 2 مرکز داده در اروپا و 9 مرکز دیگر را در آمریکا سامان داده است و همچنین در سال 2011 مرکز داده دیگری در فرانکفورت و در  سال 2012 مراکز دیگری در استرالیا، هند و آفریقای جنوبی احداث خواهد نمود.

دیوید اولویچ، بناینگذار و مدیرعامل OpenDNS است که تنها 29 سال سن دارد و در این باره می گوید: " رشد ما در آسیا و منطقه اقیانوسیه در ماههای قبل، بسیار بیشتر از سالهای گذشته می باشد و ما به گسترش سریع زیرساخت در آسیا نیازمندیم". دیوید اولویچ در 5 دسامبر سال 1981 در کالیفرنیای آمریکا بدنیا آمده است. او از سنین جوانی کار خود را در شرکت ElectriCiti که یک شرکت محلی در زمینه ارائه خدمات اینترنت ( ISP ) بود آغاز کرد و پس از آن به مدت یکسال برای MP3.com فعالیت نمود. وی همچنین تحصیلات خود را در دانشگاه واشنگتن در زمینه انسان شناسی ادامه داد و در سال 2001 سایت EveryDNS.net راه اندازی کرد که یکی از بزرگترین شرکت های ارائه دهنده خدمات رایگان DNS بوده و بیش از 130 هزار دامنه را پشتیبانی می نماید که سرانجام توسط شرکت Dyn Inc خریداری گردید.

network_map_200701اولویچ در سال 2005 سایت محبوب OpenDNS را بنیان نهاد که امروز خدمات بسیاری را در سراسر جهان ارائه می نماید. به نقل از بلومبرگ ( Bloomberg ) اوپن دی ان اس، در کمتر از 2 سال به بیش از 4 میلیون کاربر، شامل 10 هزار مدرسته رسیده است و تراز این شرکت بسیار قابل توجهی را نشان می دهد. جالب است که بدانید یکی از مهمترین خدمات سایت opendns در زمینه phishing shemes یا سرقت اطلاعات با جعل هویت سایت می باشد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.