ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

b_400_250_16777215_00_images_stories_news_avgiphone.jpgآنتی ویروس AVG به جهت مجانی بودن و امکانات و به روز رسانی های خوب و قابل قبولی که داشته، در سال های گذشته همواره طرفداران و کاربران زیادی را به خود جلب کرده است. اما متاسفانه این آنتی ویروس در آخرین به روز رسانی انتشار یافته در چهارشنبه گذشته، با مشکلاتی روبرو گردید. کمپانی AVG در گزارش خود اظهار داشت که آخرین به روز رسانی این نرم افزار برای کاربران ویندوز 64 بیتی ویندوز 7 کاملا غیر قابل استفاده میباشد.

 

کاربران ویندوز 64 بیتی ویندوز اعلام کردند که پس از آخرین به روز رسانی این آنتی ویروس (شماره 3292)، و راه اندازی مجدد سیستم، دیگر به desktop خود دسترسی نداشته اند، حتی با حالت safe mode نیز قادر به بالا آوردن سیستم خود نبوده اند. اینگونه به نظر میرسد که پس از آپدیت کردن آنتی ویروس، هم سیستم عامل و هم کامپیوتر مربوطه به طور کامل صدمه ای جدی دیده باشند!
AVG با عذرخواهی از کاربران خود، دستورالعملی راجع به چگونگی رفع این مشکل در سایت خود منتشر کرده است و با اطمینان خاطر اعلام کرده که این مسئله به کمک  AVG's rescue CD key، قابل حل میباشد. نکته لازم به ذکر اینجاست که این کمپانی دلیلی برای بروز این مشکل با سیستم عامل های 64 بیتی ویندوز 7 را بیان نکرده است و همچنین به طور قطع نمیتوان اظهار داشت که این مسئله برای سیستم عامل های دیگر پیش نیاید! و با توجه به اینکه در نرم افزارهای مجانی، به روز رسانی ها به طور اجباری صورت میپذیرد بایستی کاربرانی که از این آنتی ویروس استفاده میکنند خود را برای مواجه شدن با چنین مشکلی آماده کنند!

اگر چه بروز چنین مسائلی در دنیای شگفت انگیز و وسیع کامپیوتر امری بدیهی است و با گذشت زمان راهکار های مناسب برای حل مسائل پیدا میشود، اما کابوس از بین رفتن اطلاعاتی که مسلما برای کاربران مهم است، مسئله ای غیر قابل گذشت و انکار ناپذیر میباشد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.