ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

2010-domainsآیا می دانید چه تعداد وب سایت در سراسر جهان وجود دارد؟ سایت نتکرافت یکی از مراجع بررسی تعداد وب سایت موجود در دنیای وب محسوب می شود، به گزارش نت کرافت این تعداد در ماه دسامبر سال 2010 به عدد خیره کننده 256 میلیون وب سایت رسیده است. که در این میان بیشتر از 100 میلیون وب سایت فعال وجود دارد. حال در نظر بگیرید که هر وب سایت فعال تنها 5 صفحه مطلب را گنجانیده باشد، مشاهده می کنید که با چه حجم حیرت آوری از اطلاعات روبرو هستیم، اینجاست که واژه عصر اطلاعات رونمایی می شود.

این در حالی است که برخی از وب سایت ها به تنهایی دارای هزاران صفحه مطلب در موضوعات مختلف هستند و بار دیگر اهمیت موتور جستجو برای تورق در این حجم انبوه صفحات وب روشن می گردد. میزان استفاده از اینترنت و نرخ رشد تعداد وب سایت ها هر روز با شتاب بیشتری رشد می یابد و این به آن معناست که در دهه جدید میلادی باید انتظار آن را داشته باشیم که دیگر هر نیازی که امکان پذیر است تا از طریق دنیای دیجیتال ارائه گردد در دنیای اینترنت پیاده سازی خواهد شد و دهه دوم هزاره سوم میلادی را باید دهه خلاقیت دیجیتالی بدانیم. با کمی تاخیر، مطمئنا این شتاب و هیجان و سرعت عمل در دنیای وب ایران نیز بوجود خواهد آمد و بزودی شاهد رقابت بسیار سختی در میان وب سایت های حوزه فناوری اطلاعات در ایران خواهیم بود. چرا که وب فارسی رفته رفته شکل تجاری به خود خواهد گرفت و شاهد رقابت نیرو های جوان و پر انرژی در این عرصه نوظهور خواهیم بود. امیدواریم که وب سایت های دولتی نیز از این قافله دور نمانده و با توجه خاص به ارتقای کیفی خدمات قابل ارائه خود بر پهنای اینترنت بپردازند.
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->