ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
kernel-2011یازدهمین دوره همایش بین المللی کرنل لینوکس در شهر پراگ ، جمهوری چک در ماه اکتبر سال 2011 برگزار می شود. این همایش بصورت سالیانه بوده و پیش از این کشور آمریکا 3 بار، کشور کانادا 5 بار و کشور های انگلستان و ژاپن هر کدام یکبار میزبان این همایش مهم در حوزه فناوری اطلاعات بوده اند. همانطور که از اسم این همایش پیداست، بزرگان و توسعه دهندگان هسته کرنل لینوکس در کنار هم جمع می شوند تا با تبادل اطلاعات، از آخرین وضعیت پیشرفت فناوری آگاه شوند. در کنار این همایش، کارگروه های ( Workshop ) مختلفی نیز با حضور صاحبان صنایع مرتبط برگزار می گردد. شرکت در این همایش تنها بر اساس دعوت نامه بوده و حضور برای عموم آزاد نمی باشد.
دوره دهم این همایش در دانشگاه کمبریج در اول و دوم نوامبر سال 2010 برگزار گردید و در ذیل مهمترین عناوین مطرح شده در آن می آید:
- deadline scheduling
- بررسی راهکار های نوین امنیتی
- تبیین استراتژی کلی در توسعه
- به اشتراک گذاشتن مهمترین چالش ها در فرآیند توسعه
- ارائه مقاله رفع مشکلات یک کرنل پایدار بر روی پایه ناپایدار توسط جاناتان کوربرت
- آیا امکان توسعه کرنل برای توسعه دهندگان جدید فراهم می باشد و با توسعه دهندگان جدید با چه چالش هایی در این باره روبرو هستند؟
- نیل براون: " آیا ما برای توسعه کرنل ویژنی را در نظر می گیریم و اگر بلی چه راهکار هایی برای دستیابی به آن داریم؟"
- Performance regressions
kernel-2010 kernel-1


کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.