ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

Linux Foundationکمتر از 10 روز دیگر، آمریکای شمالی؛ شهر ونکوور ( Vancouver ) کانادا میزبان بیستمین سالگرد تولد لینوکس ، پرنده آزادی بخش دنیای نرم افزار است. اگر تاریخ لینوکس را بازنگری کنیم به پروژه GNU باز می گردیم که ریچارد استالمن ( Richard M. Stallman ) با شعار یونیکس آزاد آن را در سپتامبر سال 1983 آغاز نمود و اینکه چرا مردی از دانشگاه پر وقار MIT به ایده GNU می رسد خود داستان طولانی را یدک می کشد و آن اینست که استالمن مشکلات بسیار فراوانی را در حین کار با پرینتر آزمایشگاه در MIT تجربه کرده بود و استالمن بدلیل نرم افزار کدگزاری شده آن امکان اصلاح کد را نداشت و این مقدمه ای بر تعریف کلماتی مانند نرم افزار آزاد و متن باز گردید. باید از این روحیه ریچارد استالمن درس بگیریم که در مواجه با مسئله ، به جای در پیش گرفتن راه نقد، راهکاری ارائه و دنبال کرد که امروز جهان فناوری اطلاعات را به کل دگرگون کرده است. در واقع این مشکل استالمن به جایگزین رایگانی برای یونیکس تبدیل شد که تقریبا هر چیزی که یونیکس ارائه می کرد را در خود جای داده بود که بعدها با حضور لینوس بندیکت توروالدز فنلاندی ( Linus Benedict Torvalds ) در سال 1991 پروژه کرنل لینوکس کلید خورد.

linux20infographicزمانیکه گروه GNU بر باقی پروژه ها مشغول بودند، توروالدز توسعه لینوکس را در سال 1991 آغاز نمود. و در اکتبر همان سال ویرایش 0.02 را ارائه نمود. در آن زمان لینوکس، سیستم عامل قابل استفاده ای محسوب نمی شد و شل ( shell ) و کمپایلر ( compiler ) جز تنها نرم افزار های آن بودند. احتمالا  اگر توروالدز  از سایر توسعه دهنده گان درخواست کمک نمی کرد این پروژه به جایی دست نمی یافت و احتمالا اگر نحوه نصب نسخه های اولیه را مطالعه نمائید، بسیار از پیشرفت و توسعه لینوکس قدردانی خواهید کرد.

بیستمین سالگرد لینوکس 17 تا 19 آوریل 2011 در خلال کنفرانس LinuxCon در مجموعه هتل Hyatt در شهر ونکوور برگزار می گردد. کنفرانس LinuxCon هر ساله با هدف گردآوری علاقمندان و توسعه دهندگان لینوکس برگزار می شود و مهمترین مباحث پیرامون راهبری دنیای لینوکس در این برنامه به بحث گزارده می شود. هزینه ثبت نام در این کنفرانس 500 دلار بوده و البته با نزدیک شدن به موعد برگزاری هزینه ثبت نام نیز افزایش خواهد یافت. لینک ثبت نام.

{flv}The-Story-of-Linux{/flv}
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.