ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

How-World-Reacts-to-Death-of-Osama-bin-Laden-02بیش از 10 سال است که نام اسامه بن لادن تیتر بسیاری از مقالات را در دنیای خبری به خود اختصاص داده است و هفته گذشته، اخبار مربوط به کشته شدن اسامه بن لادن و اتفاقات پیرامون آن، مدتی سراسر وب سایت های خبری و حتی غیر خبری را به خود اختصاص داد و سایت های خبری دنیای فناوری اطلاعات خبر از کند شدن و یا حتی متوقف شدن برخی وب سایت ها در اثر مراجعه هزاران بازدید کننده، دادند . برای مثال در سایت توئیتر، کابران در هر ثانیه 4000 توئیت در رابطه با این موضوع ارسال کرده اند که البته تجربیات قبلی توئیتر از اتفاقات مشابه، باعث شد تا آمادگی لازم برای رویارویی با این حجم تقاضا را داشته باشد. البته وجود سوژه بن لادن و نقش آن در خراب نمودن چهره اسلام نیز خود حقیقتی تاسف بار در زاویه پنهان این ماجراست که اشاره به آن، تاکیدی بر این حقیقت بوده اما پرداختن به آن خارج از محدوده فناوری اطلاعات و حوزه کاری این وب سایت می باشد.

situation-room-photoدر واقع خبر کشته شدن اسامه بن لادن تنها شروعی بر اتفاقات اینترنتی پیرامون آن بود. برای مثال عکسی تحت عنوان " situation room photo " که توسط پیت سوژا " Pete Souza " در کاخ سفید گرفته شد و از طریق آژانس عکس AP انتشار یافت، به سرعت در سراسر اینترنت مورد استقبال میلیونی قرار گرفت و تمامی سایت های خبری مهم ، سر مقاله خود را به نوشته ای پیرامون این عکس اختصاص دادند که نشان دهنده وضعیت تصمیم گیرنده گان عملیات در پاکستان در حین مشاهده فیلم عملیات دستگیری می باشد.

اما در میان انبوه خبر ها، هکر های اینترنتی نیز بیکار نماندند و با ارسال ایمیل و همپنین ارسال پست در فیس بوک و سایتی که به این منظور طراحی نموده بودند، سعی کرده اند تا مالویر ( Malware ) جدیدی را در سطح اینترنت پخش نمایند. به گفته سیمانتک ( Symantec ) ایمیلی بصورت اسپم به کاربران اینترنتی ارسال شده است که در ظاهر، ویدئو ها و عکس هایی پیرامون عملیات دستگیری بن لادن از طرف شبکه خبری CNN ارائه می نماید، اما در نهایت آنها را به وب سایتی هدایت می کند که برای سرقت اطلاعات شخصی آنها و کلمات عبور طراحی شده است. تا کنون بسیاری از کاربران فیس بوک قربانی این حیله اینترنتی شده اند. برای جلوگیری از چنین مسائلی همواره در زمان ملاحظه یک سایت باید نسبت به ادرس اینترنتی آن دقت لازم را داشته باشید، در خیلی از مواقع هکر ها با استفاده از یک دامنه مشابه و شبیه سازی وب سایت مطابق طرح وب سایت اصلی به سرقت اطلاعات می پردازند و یا در مواردی یک وبسایت به شما اعلام می دارد که نیاز به نصب یک نرم افزار برای نمایش ویدئو می باشد، که در این زمان کامپیوتر شما با دانلود نرم افزار غیر اصلی که حاوی ویروس اینترنتی است، آلوده به ویروس مربوطه می شود و پس از آن به سادگی می توانند به سرقت اطلاعات شخصی موجود بر روی کامپیوتر و یا اطلاعات مهمی که در سایت های اینترنتی وارد می کنید مانند اطلاعات کارت بانکی شما بپردازند. همیشه دقت نمائید که هر نرم افزاری را تنها از وب سایت اصلی ارائه کننده آن و یا وب سایت هایی مانند پارس پک که به آنها اعتماد دارید دانلود نمائید.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.