ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

plus-google-360گوگل پلاس نام جدیدترین محصول گوگل می باشد که از زمان راه اندازی با استقبال بی نظیر کاربران اینترنتی روبرو شده و تا کنون تعداد کاربران آن به مرز 10 میلیون کاربر اینترنتی رسیده است. گوگل پلاس در حقیقت یک شبکه اجتماعی می باشد که گوگل چندی پیش آن را برای رویارویی با غول عظیم اینترنتی، فیس بوک معرفی کرده است و با اشکال Google+ ، Google Plus و یا +G شناخته می شود. 

پل آلن از سایت Ancestry.com که البته نباید نام وی با نام بنیانگذار ماکروسافت، پل آلن معروف اشتباه گرفته شود، روش بسیار جالبی توانسته است تا تعداد کاربران گوگل پلاس را حدس بزند. وی با در نظر گرفتن نام های خانوادگی محبوب در کشور ایالات متحده و مقایسه آنها فراوانی نام های خانوادگی استفاده شده توسط کاربران گوگل پلاس ، توانسته است تا به عددی تقریبی برای مشخص نمودن تعداد کاربران آمریکایی گوگل پلاس دست یابد. در نهایت وی با استفاده از نسبت تعداد کاربران آمریکایی به کاربران غیر آمریکایی توانسته است تا به عدد 9.5 میلیون کاربر دست یابد.

بر پایه این گزارش ، گوگل پلاس تقریبا 9.5 میلیون کاربر در سطح جهان دارد که تنها 2.2 میلیون نفر در 3 روز گذشته به آن پیوسته اند!  هر چند عموم سرویس های گوگل همواره از مخاطبین فراوانی برخوردار هستند اما رشد خیره کننده این سرویس در طول چند هفته گذشته کاملا چشمگیر بوده و این سرویس در حال تجربه سریعترین رشد مخاطب در میان شبکه های اجتماعی است.

در جایی دیگری، شخصی با جستجوی پروفایل های گوگل پلاس به عدد 5 میلیون دست یافته است که البته این عدد پروفایل هایی که خصوصی تنظیم شده اند و در جستجو وارد نمی شوند را دارا نمی باشد که می تواند حدس 10 میلیون کاربر را قوی تر نشان دهد.

البته این آمار همگی غیر رسمی بوده و گوگل علی رغم پرسش های فراوان در مورد آنها هیچ اظهار نظری ننموده است. اما با در نظر گرفتن این آمار باید پیش بینی نمود که در نهایت گوگل در دنیای شبکه های اجتماعی نیز فاتح بلامنازع خواهد بود، هر چند می بایست منتظر ماند و عکس العمل یکتاز این میدان، یعنی فیس بوک را در مقابل رشد سریع گوگل پلاس مشاهده نمود. در حال حاضر فیس بوک با اقداماتی عجولانه تنها به محدود ساختن کاربران برای مهاجرت به گوگل پلاس مبادرت ورزیده است.

در ایران ، بر خلاف سایت اجتماعی فیس بوک، گوگل پلاس مشمول فیلترینگ اینترنت نشده است و عکس العمل و نحوه مواجهه سازمانهای مرتبط در این رابطه نیز جذاب و مورد توجه خواهد بود.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.