ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

1270554454_86217624_1-Pictures-of--UNLIMITED-APPS-DOWNLOAD-FOR-IPHONE-IPOD-AND-SMART-PHONESاین روزها بازار استفاده از تلفن های همراه هوشمند به شدت داغ است و پر بی راه نگفته ایم اگر اعلام کنیم که لحظه به لحظه بر تعداد کاربران آنها افزوده میگردد. در این میان هر برندی طرفداران خاص خود را دارد و جدای از اینکه چه تکنولوژی ای استفاده میشود، گاها تعصب کاربران به استفاده از محصولات شرکت های خاص نیز در تعداد کاربران تاثیر گذار خواهد بود. با توجه به پیشرفت و پیشروی سرسام آور و غیر قابل کنترل تکنولوژی، به نظر میرسد در حال حاضر زمان مناسبی برای خرید هیچ نوع تلفن هوشمندی نیست! چنانچه شما نیز تمایل به خرید تلفن هوشمند دارید، به شما توصیه میکنیم که دست نگه داشته و ادامه مطلب را مطالعه کنید:

چنانچه شما از کاربران تلفن های همراه با سیستم عامل آندروید هستید میبایستی در جریان این امر باشید که گوگل در نظر دارد آخرین نسخه این سیستم عامل ، نسخه 4.0، با نام Ice Cream Sandwich را اواخر پائیز امسال به بازار عرضه نماید. نرم افزار موجود در این سیستم عامل ترکیبی از بهترین امکانات موجود در آندروید 2.3 و آندروید 3.0 میباشد و هدف اصلی گوگل از تولید این سیستم عامل، عرضه کردن سیستم عاملی است که علاوه بر اجرا در تلفن های هوشمند، به راحتی در تبلت ها نیز قابل اجرا باشد. چنانچه گوگل تغییری در روند ایجاد این سیستم عامل ندهد و تمامی مراحل طبق گفته های پیشین دنبال شود، این سیستم عامل پس از انتشار در تلفن های همراه Nexus ارائه میگردد، بنابراین Nexus Devices، اولین دستگاه هائی خواهند بود که آندروید 4.0 را ارائه میکنند. چنانچه علاقمند به استفاده از Ice Cream Sandwich هستید، به شما توصیه میکنیم در حال حاضر از خرید گوشیهای آندروید دست نگه دارید، تا سخت افزار گوشی ها برای پشتیبانی از این سیستم عامل محیا گردد.

مژده ای که اخیرا اپل به دوستداران محصولات خود داده است به بازار آمدن iPhone 5 است. آنگونه که از گفته های مسولین این شرکت مشخص است، iPhone 5 اواخر سپتامبر امسال و یا نهایتا تا اواسط اکتبر به بازار خواهد آمد. iPone 4 تلفنی با قابلیت های ویژه بود و اپل موفق شد با این محصول خود، تعداد کاربران بسیاری را به خود جذب نماید و آماری که از فروش این محصول در اقصی نقاط دنیا گزارش گردیده، آمار خیره کننده ایست. پر بیراه نگفته ایم اگر بگوئیم که این محصول همچنان در بازار طرفداران بسیاری دارد. اگر شما هم از کاربران و طرفداران پر و پا قرص محصولات اپل هستید، به نفعتان است که به جای خرید iPhone4، اندکی تامل نمائید و بودجه خود را صرف خرید جدیدترین محصول اپل نمائید. مطمئنا این صبر و شکیبائی به نفعتان خواهد بود!

همانگونه که تعداد کاربران سیستم عامل ویندوز از سایر سیستم عامل ها بیشتر است، تعداد هواداران و خریداران گوشی های همراه هوشمند با سیستم عامل ویندوز نیز بیشتر از سایر رقیبان است. مایکروسافت اخیرا به روز رسانی و تغییرات عمده ای در پلت فرم (WP7  (Windows Phone 7 با نام Mango به تولیدکنندگان گوشی های همراه ارائه داده است که این موضوع به این معناست که کد پایه و اصلی کامل است و شرکت های تولید کننده تلفن های همراه میتوانند از آن برای نهائی کردن طرح های گوشی های هوشمند خود استفاده نمایند. مایکروسافت اعلام کرده بود که Mango اول سپتامبر به بازار عرضه میگردد، اما آنگونه که از شواهد مشخص است، رونمائی از این سیستم عامل به اواسط پائیز موکول شده است. با وجود اینکه مایکروسافت این اطمینان خاطر را به کاربران خود داده که کلیه گوشی هائی که از WP7 استفاده میکنند قابلیت ارتقاء به Mango را دارند، اما اکیدا توصیه میکنیم چنانچه طالب استفاده از سیستم عامل Mango به روی گوشی خود هستید، از خرید گوشی های ویندوزی تا اطلاع ثانوی دست نگه داشته و منتظر ارائه گوشی هائی باشید که سخت افزار آنها مطابق با نیازهای این سیستم عامل طراحی شده اند. مطمئن باشید که این انتظار شما به درازا نخواهد انجامید.

در هر صورت دنیای تکنولوژی و سرعت پیشرفت آن به طرز سرسام آورری در حال پیشروی است و مسلما این امکان بسیار ضعیف است که بتوان خود را به گونه ای با این شرایط وفق داد و هر لحظه از تکنولوژی های جدید بهره برد، مگر اینکه دو فاکتور مهم، یعنی زمان و پول کافی، را کاملا در اختیار داشته باشیم!

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.