ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

facebook-securityاین روزها بازار استفاده از شبکه های اجتماعی در میان مردم در اقصی نقاط جهان بسیار گرم است. با پیشرفت تکنولوژی و سهولت در زمینه ارتباط میان مردم در جای جای نقاط جهان، مردم بیشتر ترجیح میدهند با دوستان و خویشاوندان خود از طریق شبکه های اجتماعی در ارتباط باشند. با این شیوه به راحتی و با حداقل هزینه میتوان لحظه به لحظه با نزدیکان خود در هر نقطه ای از جهان ارتباط داشت. بدون اغراق میتوان گفت فیسبوک با میلیون ها کاربر در نقاط مختلف دنیا، یکی از جذابترین و متداول ترین شبکه اجتماعی مورد استفاده میان کاربران شبکه های اجتماعی است. با وجود سوء استفاده هائی که در فضاهای سایبری غیر قابل انکار و گاها" غیر قابل کنترل میباشد، همیشه این نگرانی برای کاربران فیسبوک وجود داشته که چگونه امنیت اطلاعات خود را تضمین نمایند. کمپانی فیسبوک اخیرا یک کتابچه 14 صفحه ای راهنمای امنیتی در قالب PDF برای کاربران خود منتشر کرده که در آن به نکاتی اشاره کرده که با رعایت کردن آنها، احتمال سوء استفاده هکرها را از اکانت های کاربران به حداقل میرساند.

اولین و اصلی ترین نکته امنیتی انتخاب کلمه عبور مناسب میباشد، کلمه عبور انتخابی شما میبایستی حداقل شامل 8 کاراکتر و شامل حروف، اعداد و حداقل یکی از کاراکترهای خاص باشد. نکات دیگری نیز در زمینه امنیت پسورد خود باید رعایت کنید: از به کاربردن کلمه عبور فیسبوک خود در سایت های دیگر اکیدا" خودداری نمائید، به هیچ عنوان کلمه عبور خود را در اختیار دوستان و آشنایان خود قرار ندهید و مرتبا" کلمه عبور خود را تغییر دهید.
نکته مهم دیگر برای کاربران سهل انگاری که خصوصا" در محیط های عمومی به چک کردن اکانت فیسبوک خود میپردازند این است که زمانیکه قصد خارج شدن از فیسبوک را دارند، حتما" از سایت "Log Out" نمایند. برخی از کاربران تنها با بستن صفحه مرورگر خود از سایت خارج میشوند و به این وسیله این امکان را برای شخص دیگری که از آن کامپیوتر استفاده میکند فراهم میکنند که وارد اکانت کاربری آنها شده و به کلیه اطلاعات آنها دسترسی داشته باشند.
یکی از نکات مهم و جالبی که شاید خصوصا نوجوانان و جوانان به آن توجه نکنند و در این کتابچه راهنما به آن اشاره شده است این است که تنها افرادی را وارد لیست دوستان خود در فیسبوک نمائید که کاملا آنها را میشناسید. خیلی از افرادی که به هدف سرگرمی و دوست یابی برای دیگران درخواست ارسال میکنند، قابل اعتماد نیستند. پس بهتر است این نکته را در نظر داشته باشید که فیسبوک مکان مناسبی جهت دوست یابی نیست، فقط به کسانی که اطمینان دارید اجازه دهید که به profile شما دسترسی داشته باشند. عموما افرادی که بیش از صدها نفر را در لیست دوستان خود دارند، افراد قابل اطمینانی نیستند. زمانی که شما شخصی را به نام دوست خود میپذیرید، کلیه اطلاعات شما در اختیار آن شخص قرار میگیرد. به نظر میرسد که دسترسی به عکس ها و ویدئو هائی که شخص در پروفایل خود قرار داده است، یکی از مهمترین و حساسترین اطلاعاتی میتواند باشد که نمیبایستی در دسترس همگان قرار گیرد. 

با وجود پیشرفت های بسیار زیاد تکنولوژی و زیاد شدن تعدد افرا سودجو و گاها" بیمار برای آزار رساندن به افراد و اخاذی از مردم به بهانه های مختلف و تجاوز به حریم خصوصی دیگران، به نظر میرسد که بهترین و هوشمندانه ترین راه مقابله با آنها، "پیشگیری" و یا به اصطلاح علاج واقعه پیش از وقوع میباشد.
چنانچه شما هم یکی از میلیون ها کاربر فیسبوک هستید، به شما پیشنهاد میکنیم که متن کامل این راهنما را به طور کامل مطالعه نمائید:

https://www.facebook.com/safety/attachment/Guide%20to%20Facebook%20Security.pdf

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.