ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

android-to-buy-motorola-androidهفته گذشته گوگل شرکت عظیم و شناخته شده موتورولا موبایل را به مبلغ 12.5 میلیارد دلار خریداری نمود و از این پس 17 هزار اختراع ثبت شده شرکت موتورولا و 29 هزار کارمند آن را تحت مدیریت خود خواهد داشت. این درحالیست که جمعیت کارکنان گوگل رقمی در حدود 20 هزار می باشد. باید دید که توان مدیریتی گوگل که پیش از این با تعداد بسیار کمتر کارکنان روبرو بوده است و عملکری موفق را در کارنامه دارد چه برنامه ای برای این افزایش بسیار سریع در تعداد کارمندان دارد.

لری پیج بنیانگذار گوگل در وب لاگ رسمی این شرکت در این باره نوشته است: موتورولا صاحب تاریخی 80 ساله سرشار از نو آوری در فناوری ارتباطات می باشد و استفاده موتورولا از سیستم عامل آندروئید گوگل نیز در تصمیم ما بسیار نقش داشته است. وی همچنین اظهار امیدواری کرده است که به کمک فناوری موتورولا و توسعه سیستم عامل آندروئید می توانیم تجربه بسیار شیرینی را از این پس برای کاربران تلفن های همراه ایجاد نمائیم.

البته این اقدام گوگل در خرید موتورولا ، این شرکت در رقابت مستقیم با شرکت هایی مانند HTC ، سامسونگ قرار خواهد داد که پیش از این سیستم عامل آندورئید گوگل را برای گوشی های تلفن همراه خود برگزیده بوده اند. باید منتظر ماند و دید که واکنش این شرکت های بزرگ تلفن همراه در مقابل حرکت گوگل چه خواهد بود و آیا این پایانی بر حمایت سایر شرکت های از آندروئید خواهد بود؟! که مطمئنا تصمیمی ساده نخواهد بود و البته ادامه همین روند نیز تنها به سود شرکت موتورولا گوگل خواهد بود.

در حال حاضر بیش از 150 میلیون دستگاه در دنیا از سیستم عامل آندروئید استفاده می کنند و روزانه بیش از 550 هزار دستگاه توسط شبکه ای از 39 سازنده بزرگ و 231 سازنده خرد در 123 کشور جهان به این تعداد افزوده می شود. این اعداد زمانی چشمگیر تر به نظر خواهد آمد که بدانیم سیستم عامل آندروئید تنها از سال 2007 به میدان آمده است و اولین پلتفورم باز و قابل فهم برای سخت افزارهای تلفن همراه بوده است.

البته لری پیج در پست خود هدف گوگل از خرید موتورولا را مقابله با همدستی ماکروسافت و اپل در مقابله با همه گیر شدن سیستمم عامل آندروئید دانسته است اما حرکت پشت پرده گوگل و خرید ناگهانی موتورولا احتمالا دلایلی وسیعتری را در کنار خواهد داشت و احتمالا گوگل بدنبال گرفتن جایگاه آیفون، سامسونگ و نوکیا در بازارهای جهانی می باشد. 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.