ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

steve-jobs1کمتر کسی است که این روزها با نام استیو جابز که بی اغراق یکی از موفق ترین سردمداران تکنولوژی میباشد، بیگانه باشد. او موسس کمپانی مشهور و پرآوازه اپل با محصولات پر طرفدار و بی نقصی چون iPhone, iPod,iPad و سیستم عامل Mac OS میباشد. خبری که اخیرا اکثر دوستداران این مرد بزرگ را به حیرت واداشته است، خبر استعفای او از سمت مدیریت ارشد اجرائی اپل است! البته ناگفته نماند که این بار دومی است که از زمان تاسیس شرکت اپل در سال 1976، استیو از سمت خود استعفا میدهد.

فعالیت استیو جابز تنها به حضور در اپل محدود نمیگردد. او به عنوان مدیر اجرائی استودیو انیمیشن پیکسار ( Pixar Animation Studios ) و همچنین عضو هیئت مدیره شرک والت دیسنی (Walt Disney ) به صورت گسترده در حال فعالیت میباشد. در مورد فعالیت جابز در این حیطه کافیست به این نکته اشاره گردد که تهیه کنندگی 1995 داستان کارتونی ( Toy Story ) را تا کنون به عهده داشته است.
این چهره نام آشنای عرصه تکنولوژی، با ظاهر غیر رسمی و آشنای خود، پیراهن مشکی یقه اسکی و شلوار جین! ، مدت 2 سال است که با سرطان لوزالمعهده دست و پنجه نرم میکند و علت استعفای خود از این مقام را نیز ناپایداری و وضعیت نامناسب جسمانی خود مطرح نموده است. استیو متن استعفانامه خود را در 24 آگوست 2011 تقدیم شرکت کرده است و در این نامه Tim Cook را به عنوان جانشین خود پیشنهاد داده است.
او در متن نامه خود با تاسف اعلام کرده که: " پیش از این نیز عنوان کرده بودم که زمانیکه از نظر جسمانی در مرحله ای باشم که احساس کنم توانائی اداره امور و وظایف خود را ندارم و نتوانم برای شرکت مفید باشم، از سمت خود کناره گیری خواهم کرد، متاسفانه باید با اندوه اعلام کنم که علیرغم میل باطنی ام، آن روز فرا رسید! "

بی تردید استیو جابز یکی از بزرگان عصر حاضر در عرصه تکنولوژی است و خبر نامساعد بودن وضعیت جسمانی او خبری ناخوشایند هم برای طرفداران و هم برای دنیای تکنولوژی است و اثر نامطلوبی در دنیای فناوری خواهد داشت. ما نیز به سهم خود امیدواریم که حال او رو به بهبودی باشد و علم پزشکی توانائی نجات این مرد بزرگ را از دام این بیماری داشته باشد.

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.