ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

cyrus-the-greatکارآفرینان جوان مهمترین و شناخته شده ترین متولیان دنیای وب هستند و عمده خبرهای پرهیجان حوزه فناوری اطلاعات به نوآوری ها و جسارت نیروهای جوان معطوف می گردد. تجهیز نیروهای جوان به اندوخته شرافت ، خرد و افتخارات پیشینیان مایه ای برای امید و محرکه ای برای موفقیت آنها خواهد بود و اما بصورت ویژه سخن گفتن و شنیدن از کوروش کبیر که سرآغازی نیکو برای زندگانی مردمانی پاک نهاد از خود به یادگار گذاشته است، جاذبه ای خاص برای هر فرد ایرانی دارد. به خصوص که بدانیم کتابی با نثری شیوا و نگارش تاریخدانی ارزشمند به نام گزنفون ( Xenophon ) بخش ارزشمندی از زندگانی این مرد بزرگ را در خود گنجانیده است و سرگذشت رادمردی ها ، نوآوری ها و افتخارات کوروش بزرگ (هر چند در بیانی کوتاه،) جوششی وصف ناپذیر به آرمان گرایان جوان اهدا می کند. جالب آنکه این کتاب از منظر مدیریت و رهبری و به تعبیر عنوان لاتین کتاب از نگاه " هنر راهبری " ( Art of leadership ) موید و در بردارنده مطالبی عمیق برای راهبری یک مجموعه به سوی رشد فزاینده و ترسیم آینده ای درخشان می باشد. حرکت کوروش کبیر از ایستادگی او در برابر ظلم فزاینده آشوریان و اتحاد دو قوم پارس و ماد آغاز می شود و با درایت ها و باریک بینی ها این جرکت تبدیل به بزگترین امپراطوری آن روز جهان می گردد بی آنکه خونی نا بحق به زمین ریخته شود.

پیتر دارکر ( Peter Drucker ) یکی از برجسته‌ترین نظریه‌پردازان مدیریت در جهان که تا کنون ده ها کتاب در زمینه مدیریت به بیش از 20 زبان زنده دنیا از او انتشار یافته است در رابطه با کتاب مدیریت کوروش کبیر می گوید: " این کتاب نخستین و بهترین کتاب در زمینه مدیریت است".

این کتاب توسط گزنفون که کمی بعد از کوروش کبیر زیسته است گردآوری شده و ویرایش انگلیسی آن متعلق به لاری هدریک ( Larry Hedrick ) می باشد. از این کتاب چندین نسخه توسط مترجمین مختلف به فارسی برگردانده شده است اما شاید بتوان گفت که ترجمه سرکار خانم سمیه موحدی فرد بهترین نسخه به زبان فارسی می باشد. البته طرح روی جلد نسخه ایرانی نیز بسیار جذاب و جالب توجه می باشد. در سرتاسر کتاب ، با بیان جملات کلیدی و شرح نقش آن در واقعه ای که در ادامه توصیف می شود، فرصت بسیار ارزشمندی برای دریافت بهتر مضامین بوجود آمده است.

قسمت هایی از کتاب:
- در مقدمه کتاب آمده است " پارسیان او را پدر ، بابلیان آزادی بخش ، یونانیان قانون مدار و یهودیان فرستاده خدا می نامیدند."
- همواره کامیابی مستلزم بخشندگی بیشتر است، هر چند بیشتر افراد گرفتار ظلمت نفس خویش شده و طمع بیشتری پیدا می کنند.
- با بیان شایستگی ها در افراد انگیزه ایجاد کنید.
- بی عدالتی را باید سرسختانه پاسخ داد.
- با افراد بدبین رفتار تمسخرآمیزی که سزاوار آن هستند داشته باشید.
- با بخشندگی خود دوستان را شگفت زده کنید.
- حسادت را در وجود خود سرکوب کنید.
- حرارت خشم افراد را بیگانه می سازد.
- همواره باید سخنان با باریک بینی بیان شود.
 - رفتار آزادی خواهانه ، وفاداری را فزونی می دهد.

kouroshعنوان : مدیریت کوروش کبیر
عنوان لاتین کتاب اصلی : Xenophon's Cyrus the Great: The Arts of Leadership and War
نویسنده : گزنفون ( Xenophon ) 
ویرایش انگلیسی :  لاری هدریک ( Larry Hedrick )
ناشر : اتقان
پخش کننده : کتابسرای ایمان ( 09125528755 )
قیمت : 4200 تومان
تعداد صفحات : 239 صفحه

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->