ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

steve-goneدیروز چهارشنبه 5 اکتبر 2011، استیو جابز (1955-2011) موسس ثروتمندترین شرکت جهان، در سن 56 سالگی، پس از 2 سال مبارزه با بیماری، در اثر سرطان لوزالمعده درگذشت و این خبر جهان فناوری را در غم و اندوه فرو برد. وی موسس و مغز متفکر شرکت معظم اپل بود و بدون اغراق دنیای دیجیتال تنها یک انسان فروتن را از دست نداد، بی گمان او رهبری خلاق و الگویی بی مثال برای هزاران جوان پرشورکه رویای پیشرفت در دنیای کامپیوتر را در ذهن خود می کاوند، محسوب می شد. این اتفاق در حالی رخ می دهد که کمتر از یک ماه پیش وی استعفای خود را از سمت مدیریت اپل اعلام کرده بود و با این تصمیم خود همه کارکنان و البته طرفداران اپل را در شوکی ناباورانه فرو برده بود.

اپل همواره با شعار متفاوت فکر کنید، برای دنیایی متفاوت تلاش نمود و با آنچه استیو جابز از خلاقیت خود به جای گذاشت بدون تردید یاد او جاودانه باقی خواهد ماند و شاید تجربه شیرین فیلم های انمیشین شرکت پیکسار که محصول دیگر تفکر متفاوت استیو است نیز تائیدی بر این مدعا باشد.

بزرگان عرصه تکنولوژی همانند، بیل گیتس، استیو بالمر، لری پیج، مارک زاکربرگ، اریک اشمیت، باب ایگر و... همگی با پیام هایی زیبا اندوه خود را اعلام فرمودند و شاید در این میان کلام بیل گیتس جای تامل بیشتری داشته باشد: " من و استیو در نیمی از طول زندگیمان همکار، رقیب و دوست بودیم. دنیا به ندرت افرادیی به تاثیر گذاری استیو جابز به خود دیده است. تاثیری که بی تردید در نسل های آینده نیز حس خواهد شد." 

در زیر نیز چندین بیانیه از هیئت مدیره اپل آمده است که مطالعه آن خالی از لطف نمی باشد:
"زیرکی، شور و انرژی خارق العاده استیو، منبعی از خلاقیت و نوآوری ای بود که زندگی همه ما را غنی ساخت و بهبود بخشید. بی تردید جهان به خاطر وجود چنین مردی، مکانی بهتر برای زندگی شد."
"استیو مردی پایبند به اصول اخلاقی بود و بینهایت به خانواده و همسرش ،لائورن،عشق میورزید. ما با نهایت تاسف با همسر و خانواده استیو همدردی میکنیم و از خداوند بزرگ برای استیو آرامش میطلبیم."

اپل همچنین در صفحه اول سایت خود ایمیلی جهت به اشتراک گذاشتن خاطرات، گفته ها و تصورات و همچنین بیان تسلیت اعلام کرده است. شما نیز میتوانید در صورت تمایل مطالب خود را از طریق این ایمیل به اشتراک گذارید:
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

هر آمدنی را رفتنی است، خوشا به حال آنان که زندگی را چنان زندگی میکنند که همیشه نامی نیک از آنها به یادگار میماند.
استیو عزیز؛ روحت شاد و یادت گرامی 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.