ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

iphone_4دانش تجارت و روش های علمی بازرگانی امروزه از توجه خاصی در میان دانشجویان ایرانی برخوردار هستند و در تائید آن می توان به جاذبه تحصیل در رشته مدیریت کسب و کار ( Master of Business administration = MBA )، اشاره کرد که هر روزه شاهد آن هستیم ، فارغ التحصیلان رشته های مختلف اعم از مهندسی و انسانی در تکاپو برای تکمیل تحصیلات خود در این رشته دانشگاهی هستند. اما در این مقاله به کمک مطالبی که ارائه می گردد می خواهیم فرآیند تولید گوشی تلفن همراه iphone را نمایش دهیم که می تواند زوایای جدیدی را برای علاقمندان دنیای فناوری اطلاعات و همچنین دانشجویان رشته مدیرت کسب و کار در رابطه با این محصول پر طرفدار که تحولات عظیمی را بوجود آورد باز نماید.

چرخه تولید برای فناوری همیشه در تحول گجت ها بسیار در حال تغییر است، تغییراتی که در جامعه مدرن بی توجه بودن به آن بسیار سخت و گاها غیر ممکن می باشد. گجت آیفون شرکت اپل بدون شک در صدر محصولات پر تغییر قرار دارد و این دستگاه می تواند مثال کاملی از " دوره استفاده " بسیار کوتاه گجت ها باشد که مدام در حال تغییر و تحول هستند.

عملیات های معدنی برای مواد اولیه نخستین گام این چرخه است که آنرا برای تولید به ده ها کارخانه در سراسر جهان ارسال می نماید تا برای استفاده میلیونی در صد ها کشور آماده گردد، جایی که مشتریان برای این دستگاه کوچک بسیار گرانقیمت صف های طولانی تشکیل می دهند تا برای مدت کوتاهی از آن برای ارسال پیامک ( sms ) ، چک نمودن ایمیل و یا بازی انگری برد ( angry birds ) استفاده کنند.

از سال 2007 که اولین نسخه آیفون در جهان منتشر گردید، تا به حال 5 نسل از آن ارائه شده است و با نسخه جدید iPhone 4S کاربران اپل در همه جا مشتاقانه خبر های آماده سازی و انتشار iPhone 5 را دنبال می نمایند. اما سوال اینجاست که نسخه های قدیمی آیفون به کجا می روند ، در حالیکه درصد بسیار بالایی از آن دیگر قابل بازیافت نمی باشد.

منبع : سایت mbaonline.com

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->