ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
toss-dr-info-terms-conditions-easyاگر کمی اهل وب گردی و استفاده از خدمات آنلاین سایت ها مختلف باشید، حتما شما هم به هنگام ثبت نام در یکی از سایت ها با گزینه " قوانین و مقررات را خوانده ام و آن را قبول دارم " آشنا شده اید و مانند میلیون ها نفر دیگر بدون آنکه حتی نگاهی به قوانین استفاده از سرویس های آن سایت بیاندازید ، گزینه مربوطه را تیک زده اید تا مراحل ثبت نام خود را کامل کنید. شاید بتوان گفت که در واقع این جمله بزرگترین دروغ در دنیای انلاین است، چراکه با وجود انبوه اطلاعات کمتر کسی بخشی از زمان خود را به مطالعه این اطلاعات اختصاص می دهد. اما در این مقاله با یک پروژه بسیار جالب آشنا می شویم که برای این مشکل بزرگ کاربران اینترنتی فکری کرده است که بسیار بدیع و خلاقانه است. اسم این پروژه " قوانین و مقرراتی که خوانده نمی شوند " است که به اختصار به شکل Tos;DR نمایش داده می شود و سایت آن نیز به آدرس tos-dr.info قابل مشاهده می باشد. 

نحوه عملکرد این وب سایت اینگونه است که افرادی که از خدمات یک وب سایت استفاده کرده اند و اطلاعاتی از نحوه عملکرد و قوانین و مقررات آن کسب کرده اند می توانند اطلاعات خود را با دیگران به اشتراک به گذارند و جمع بندی این اطلاعات که مهمترین قوانینی است که باید به هنگام استفاده از آن وب سایت اطلاع داشته باشید برای شما به اختصار نمایش داده می شود. با ورود به وب سایت ToS;DR می توانید افزونه فایرفاکس ( Firefox ) یا کروم (  Google Chrome) آن را بر روی مرورگر خود نصب نمائید و بدین ترتیب به هنگام استفاده از وب سایت های مختلف مشاهده می کنید که افزونه Tos;DR برخی از قوانین و مقررات مهم مربوط به آن سایت را به شما نمایش می دهد. 

باید در نظر داشته باشید که اطلاع از قوانین وب سایتی که می خواهید از آن استفاده نمائید در خیلی از مواقع می تواند مانع از بروز مشکلات بعدی برای شما باشد برای مثال دانستن قوانین و مقررات استفاده از یک شبکه اجتماعی مانند فیس بوک به شما آگاهی می دهد که از قراردادن هر نوع اطلاعاتی در درون صفحه خود خودداری کنید.

آدرس وب سایت:  tos-dr.info


Google
 

  • - Google can use your content for all their existing and future services
  • + Limited copyright license to operate and improve all Google Services
  • + Inform about data requests
  • + Transparency on law enforcement requests
  • + Help you control and secure your data
  • + Google posts notice of changes, with a 14-day ultimatum.
  • Jurisdiction in CaliforniaFacebook
 
         - Very broad copyright license on your content
     Third-Parties
   → No promise to inform about government requests
 + Transparency on law enforcement requests
 + You can give your feedback before changes
 - You must use your real name
 + Help you securing your account
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.