ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak
20130227_MWC_Drew_Houston_Dropbox_610x460در کنگره جهانی تجهیزات همراه در سال 2013 که کمتر از یک ماه قبل در شهر بارسلونا اسپانیا برگزار گردید، درو هاستون ( Drew Houston ) مدیر عامل شرکت محبوب دراپ باکس ( Dropbox ) عنوان کرد که هم اکنون کاربران دراپ باکس روزانه 1 میلیارد فایل جدید را در اکانت های خود آپلود می کنند. 
دراپ باکس در حال حاضر بیش از 100 میلیون کاربر دارد که در مجموع این نرم افزار را بر روی 500 میلیون دستگاه خود نصب و از آن استفاده می کنند. در سال 2007 زمانیکه این شرکت راه اندازی شد،  تنها قابلیت همسان سازی فایل ها بین کامپیوتر های خانگی را در بر داشت اما امروز برای داشتن فضایی مشترک میان گوشی های هوشمند تلفن همراه ( Smart phones )  ، تبلت ها ( Tablet ) و بسیاری تجهیزات دیگر می توانید از دراپ باکس استفاده فرمائید. البته دراپ باکس با امکاناتی مشابه ، نمودار ها ، بازدید کنندگان و آپلود خودکار عکس ، در حال گسترش نرم افزار خود برای تبدیل شدن به یک شاهراه مرکزی برای انتقال اطلاعات کاربران می باشد. 

dropboxهاستون این مورد را نیز اشاره کرده است که دراپ باکس در حال تدوین برنامه ای جداگانه جهت تفکیک خدمات برای کاربران است چرا که دسته ای از کاربران از این نرم افزار برای نیازهای شخصی استفاده می کنند ، بخشی از آنها برای امور اداری و مواردی نیز برای اشتراک گذاری اطلاعات میان خویشاوندان استفاده می کنند.

هاستون از همکاری دراپ باکس با سامسونگ نیز خبر داد که پس از انصراف سامسونگ از ادامه توسعه نرم فزار فضای اشتراک ابری خود ، شکل گرفته است و در آینده در این ارتباط اخبار بیشتری منتشر می گردد.
انتظار می رود تا پایان سال 2013 ، 150 میلیون دستگاه دیگر به شبکه دراپ باکس متصل گردد. با آنکه بیش از 96 درصد کاربران دراپ باکس از خدمات رایگان آن استفاده می کنند ، اما در سال 2011 این شرکت درآمد بالغ بر 260 میلیون دلار را گزارش نموده است و ارزش گذاری آن در سال 2012 برابر با 4 میلیارد دلار بوده است.

البته دراپ باکس از منظر دیگر نیز می تواند مورد توجه کاربران ایرانی آن باشد و آن هم حضور آرش فردوسیdropbox-wins-best-overall-startup_640 است که در سال 2007 به همراه درو هاستون این شرکت را تاسیس نمود و پس از آن نیز در مقام مدیر فنی این شرکت در موفقیت این نرم افزار محبوب نقش بسزایی را داشته است. مجله های فورچیون و فوربس نیز از وی به عنوان یکی از موفق ترین کارآفرینان زیر 40 سال نام برده اند. آرش در اکتبر سال 1985 در کانزاس ایالات متحده آمریکا بدنیا آمده است. 
از نکته های جالب توجه در مورد آرش فردوسی آن است که وی پس از فارغ التحصیلی از کالج Blue Valley Northwest High School تحصیلات خود را در MIT ، انستیتو تکنولوژی ماساچوست که یکی از بزرگترین دانشگاه های جهان می باشد ادامه داد و در سال آخر،  تحصیلات خود را برای تمرکز بیشتر بر روی امور تجاری ترک نمود.  
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2018 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.
-->