ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

at first they may look just like any other google officeگوگل در ارتباط با مراکز داده خود که مهمترین اسرار گوگل و اطلاعات میلیون ها کاربر را نگهداری می کنند بسیار محتاط بوده است و کمترین اطلاعات تا کنون درباره چگونگی میزبانی  اطلاعات روزانه میلیون ها کاربر در اختیار می باشد، اما در این مقاله می خواهیم به ابعاد خدمات مرکز داده گوگل جایی که عکس ها ، ویدئو ها و ایمیل های شما هر روز در آن نگهداری می شود، بپردازیم و در پایان با یک گزارش تصویری از دیتاسنتر های گوگل همراه شما خواهیم بود.

گوگل در 3 قاره آمریکا ، اروپا و آسیا از 14 مرکز داده اختصاصی برای میزبانی داده های خود استفاده می نماید. از این میان 7 مرکز داده در ایالات متحده آمریکا و یک مرکز داده در شیلی برای پوشش دادن نیاز آمریکای لاتین تعبیه شده است. اما در اروپا در هر یک از کشور های فنلاند، بلژیک ، هلند و ایرلند یک مرکز داده را راه اندازی نموده است و در آسیا تنها دو مرکز داده در سنگاپور و تایوان برای پوشش نیاز عظیم خود منظور نموده است.

گوگل تقریبا هر داده مهمی را بر روی حداقل 2 سرور نگهداری می کند و به این ترتیب علاوه بر افزایش ضریب اطمینان ، سرعت دستیابی به آن را نیز افزایش داده است. البته داده هایی که از درجه اهمیت بالاتری برخوردار هستند علاوه بر روش فوق بصورت جداگانه بر روی سرویس tape میزبانی می شوند که گوگل این بخش را اصطلاحا Tape Library نامیده است. با توجه به اهمیت داده ها ، همانطور که در تصاویر مشاهده می شود هر هارد درایوی که با مشکل روبرو می شود، بصورت کامل معدوم می شود و به این ترتیب امکان هرگونه برگشت پذیری اطلاعات از میان برده خواهد شد.

نکته مهم در تحقق نیاز این کمپانی عظیم با این تعداد دیتاسنتر تنها در قدرت بلامنازع در بهینه سازی و سفارشی سازی سخت افزار های گوگل است که امکان جای دادن میلیون ها پتابایت داده را در فضایی محدود فراهم آورده است.

 

google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient google custom designs servers energy efficient  
دیتاسنتر Hamina گوگل در کشور فنلاند

شاید یکی از جذابترین مراکز داده گوگل ، مرکزی است که در فنلاند قرار دارد که در آب و هوای بسیار سرد ، فضای جالب توجهی برای میزبانی سرور های گوگل فراهم شده است. در مارس 2009  پس از آنکه گوگل یک کارخانه تولید کاغذ فنلاندی را خریداری نمود ، محل کارخانه ای که 60 سال قدمت داشت را به یک دیتاسنتر کاملا مجهز تبدیل نمود. این کار با سرمایه گذاری اولیه 200 میلیون دلار انجام گرفت و اولین فاز از پروژه در سپتامبر 2011 به اتمام رسید. در حالیکه بیش از 2000 نفر از 50 شرکت که عمدتا فنلاندی بودند در ساخت این پرژوه سهیم بوده اند. در آگوست 2012 مبلغ 150 میلیون دلار دیگر برای راه اندازی فاز 2 این پروژه اختصاص یافت که با تغییر کامل طراحی فضای کارخانه قدیمی همراه بود و نزدیک به 500 مهندس و کارگر در ساخت آن سهیم بوده اند.

پیشرفته ترین فناوری سرمایشی گوگل در این مرکز مورد استفاده قرار گرفته است که از آب دریا برای کاهش جدی مصرف انرژی استفاده می کند.

hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient hamina google custom designs servers energy efficient
کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.