ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

summer

سال ها پیش هر زمان صحبت از سرور اختصاصی به میان می آمد مشکلاتی مانند عدم امکان اعمال سلیقه در مقادیر سخت افزاری و هزینه های گزاف آن سایه سنگینی بر سر مدیران سرور می انداخت. تا حدی که بسیاری به دلیل مشکلات هزینه ای چه در مرحله خرید و چه در مرحله نگهداری ، یا عطای آن را به لقایش می بخشیدند و یا به ناچار به این خرید تن می دادند.
همگام با پیشرفت تکنولوژی و ظهور شرکت های دانش بنیان ، رنگ جدیدی به این حوزه از دنیای آی تی نواخته شد. پارس پک نیز به سهم خود ره آورد هایش را در حوزه سرور اختصاصی ، در قالب هایبرید سرور و ماکرو سرور ارائه کرد که به حق با استقبال کم نظیر مدیران سرور قرار گرفت تا سلسله موفقیت های پارس پک پس از ارائه ابر سرور و خدمات میزبانی ابری امتداد یابد.


هایبرید سرور ها نسل پیشرفته سرور های اختصاصی هستند که با هزینه ای مناسب ، قابلیت انعطاف بالایی در پیکره بندی سخت افزاری چه در زمان خرید و چه در زمان ارتقا را دارا می باشند. لذا بدون دغدغه از پیش آمد down time های بلند مدت ، می توانید سخت افزار خود را ارتقا نیز دهید. از دیگر ویژگی های هایبرید سرور ها استفاده از انواع سایز و معماری هارد اعم از SATA ، SSD و RAID است. در کنار تمام این امکانات شما می توانید با استفاده از پنل ابر سرور ، مدیریت کاملی چه در دسترسی و چه در مانیتورینگ سرور داشته باشید. از ویژگی های پنل ابر سرور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دسترسی به کلید های خاموش ، روشن و ریست سخت افزاری سرور
  • نصب مجدد سیستم عامل تنها در عرض چند دقیقه
  • فعال سازی فضای رایگان پشتیبان در موقعیت فیزیکی مستقل از سرور
  • دیوار آتش نرم افزاری
  • نمودار های مانیتورینگ درگیری با هارد دیسک و مصرف ترافیک و پردازنده سرور در دوره های زمانی مختلف
  • قابلیت اتصال VNC جهت دسترسی به سرور از لحظه بوت و بدون نیاز به اتصال بر بستر شبکه

فصل تابستان بهانه ای شد تا در راستای مشتری مداری و پدید آوردن بستری مناسب جهت کسب و کار هموطنان عزیزمان ، بار دیگر قیمت ها را در قالب ارائه کد های تخفیف تابستانی کاهش دهیم تا همه در کنار هم لذتی بیش از تابستان های گذشته را تجربه کنیم.
لذا در مراجعه به صفحه باز آرایی شده هایبرید سرور می توانید کد تخفیف 10 درصدی ویژه هایبرید سرور های ایران irHybSummer10 و کد تخفیف 15 درصدی ویژه هایبرید سرور های اروپا euHybSummer15 را مشاهده فرمایید.

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.