ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

ieee logo newگمان نمی رود شخصی از فعالان حوزه های فناوری اطلاعات، کامپیوتر و برق بوده و با نام سازمان IEEE  آشنا نباشد.

انجمن مهندسان برق و الکترونیک ( The Institute of Electrical and Electronics Engineers ) که به IEEE شهرت دارد، یک سازمان بین‌المللی حرفه‌ای و غیرانتفاعی است. خواست این انجمن کمک به پیشبرد فناوری در سطح گسترده و بطور اخص در حوزه‌های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر می باشد.

 

این مؤسسه بیش از ۴۰۰ هزار نفر عضو در ۱۶۰ کشور جهان دارد که ۴۵ درصد این اعضا خارج از ایالات متحده هستند.این انجمن در سال ۱۹۶۳ از پیوستن دو موسسه مهندسان برق آمریکا ( AIEE founded 1884 ) و موسسه مهندسان رادیو ( IRE, founded 1912 ) در کشور امریکا شکل گرفت. AIEE توسط صنعتگران امریکایی و جهت تربیت نیروی کار ورزیده و همچنین آماده سازی و تدوین استاندارد برای صنایع برق و الکترونیک امریکا فعالیت خود را در سال ۱۸۸۴ آغاز کرد. IRE نیز بوسیله‌ پیشگامان الکترونیک رادیویی در سال ۱۹۱۲ بنیان‌گذاری شد و برخلاف AIEE که تمام تمرکز آن در داخل امریکا بود، به فعالیت‌های بین‌المللی می‌پرداخت.

IEEE از انجمن های مهم استاندارد سازی در دنیاست که روال ساخت استاندارد را از طریق موسسه استاندارد آی تریپل ای (IEEE) انجام می دهد. استاندارد سازی این موسسه طیف وسیعی از موضوعات را در بر می گیرد، که از جمله آن می توان به مهندسی پزشکی، فناوری اطلاعات، مخابرات، حمل و نقل، نانوفناوری و ... اشاره کرد. به عنوان مثال یکی از استانداردهای مهم این موسسه IEEE 802.11 است که در لپ تاپ ها ، تلفن های همراه و طیف گسترده ای از تجهیزات ارتباط بی سیم به کار می رود. شاخه ایرانی این موسسه در ۱۲ فوریه سال ۱۹۷۰ تاسیس شد.

در اوایل سال 1368 گروهی از اساتيد دانشگاهها و متخصصان صنعت، در يكی از نشستهای تخصصی تصميم گرفتند، فعاليتهای IEEE شاخه ايران را كه درسالهای بعداز انقلاب متوقف گرديده بود، مجدداً فعال نمايند. به همت اين گروه شاخه IEEE در ايران فعاليت رسمی خود را بعد از چند سال وقفه آغاز نمود.

​​پارس پک به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان و پیشرو در حوزه رایانش ابری، همواره تلاش ویژه ای در توسعه مرزهای فناوری در کشورمان داشته است. در همین راستا و همگام با اهداف عالی این شرکت، طی جلسه ای با حضور دکتر رضوی از سوی شاخه ایران انجمن IEEE مقرر گردید تا از این پس با حمایت پارس پک، وب سایت های زیرمجموعه انستیتو مهندسان برق و الکترونیک بر روی سرور های ابری پارس پک میزبانی گردند.
همچنین بنا بر هماهنگی صورت گرفته بزودی شاهد توسعه همکاری ها میان پارس پک و IEEE خواهیم بود که خبر های تکمیلی در این خصوص متعاقبا اعلام می گردد.

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.