ثبت نام .: | :. ورود
ثبت دامنه
سرور رایگان
هاست رایگان
021-41807
پارس پک ، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران
ParsPack
پــــارس پــــک با اتکا به فناوری پیشرفته خود، اولین ارائه دهنده خدمات رایانش ابری در ایران می باشد؛ شما می توانید ضمن استفاده از سرور های اختصاصی و ســـرور های مجازی، از اولـین کاربـران ایـرانی خدمات ابری باشید و از مشاوره رایـگان برای دریافت بهترین خدمات استفاده کنید. با ما تماس بگیرید: 41807-021 و 22118705

سرور ایران


بزرگترین ویژگی سرور های ایران در افزایش سرعت نمایش وب سایت تا چند برابر می باشد و این موضوع برای مخاطبین وب سایت شما کاملا محسوس خواهد بود. همچنین برای گیم سرور ها نیز توصیه می شود که حتما از سرور های مستقر در ایران استفاده نمایند. شما می توانید سرور خود را بسته به نیاز بر روی اینترانت ملی و یا اینترنت میزبانی نمائید.
 
All the best people in life seem to like LINUX.
Steve Wozniak

host downloadپارس پک به عنوان یکی از شرکت های دانش بنیان، همواره خود را مسئول می داند تا در لبه فناوری وب حرکت کند و با جدیت آخرین فناوری های حوزه وب را برای میزبانی وب سایت های ایرانی  آماده بهره برداری قرار دهد. در طول سالها ، اعتماد هزاران وب سایت ایرانی موجب احساس مسئولیت هرچه بیشتر این مجموعه بوده است تا با تلاش خود بتواند رضایت صاحبان وب فارسی را تامین نماید. در پارس پک ، طرح های بسیار متنوعی در دست بررسی و مطالعه تیم تحقیق و توسعه قرار دارد که از این میان، برخی از پروژه ها بصورت آزمایشی در اختیار کاربران برگزیده قرار می گیرد تا بتوانیم محصول نهایی را بر نظرات آنها منطبق نمائیم. یکی از این طرح ها که به مراحل پایانی خود نزدیک می شود پروژه میزبانی فایل دانلود و به بیان ساده تر خدمات هاست دانلود می باشد.  نسخه اول از خدمات هاست دانلود جدیدترین محصول پارس پک هم اکنون آماده استفاده می باشد که به کمک آن و با اتکا به شبکه و زیرساخت قدرتمند پارس پک ، می توانید بسادگی سرعت بسیار بیشتری را برای کاربران وب سایت خود فراهم سازید.

  از آنجاییکه بسیاری از مدیران سایت‌های دانلود و با ترافیک بالا با مشکلات زیادی از قبیل هزینه‌های گزاف زیرساختی و مصرف بالای منابع سخت‌افزاری روبرو بودند، این خدمات می تواند کمک مناسبی برای عبور از موانع مختلف در سر راه این دسته از مدیران وب سایت ها باشد. در این سرویس با ارائه هر هاست دانلود، یک دسترسی File Transfer Protocol - FTP برای انتقال اطلاعات در اختیار کاربر قرار داده می‌شود . این تمام ماجرا نیست و برای کاربران با ترافیک بسیار بالا ، تسهیلات ویژه ای در نظر گرفته شده است تا بتوانند با آزادی عمل بسیار بیشتری داده های خود را نزد پارس پک مدیریت نمایند. همچنین کاربران هاست دانلود می توانند از یک سرور ویندوز بصورت رایگان با دسترسی کامل استفاده کنند تا آزادانه امکان دانلود و انتقال فایل ها برای آنها میسر گردد.

 

شرایط خاص برای سایت های با ترافیک بسیار بالا

با استفاده از خدمات هاست دانلود پارس پک و میزبانی فایل‌ها بر روی شبکه قدرتمند این شرکت می توانید سرعت دانلود را برای کاربران خود بصورت قابل ملاحظه ای افزایش دهید. همچنین در صورتیکه سایت شما دارای ترافیک بسیار بالایی می‌باشد، می‌توانید از تمهیدات ویژه‌ای که پارس‌پک برای شما تدارک دیده، استفاده نمایید. برای اطلاع بیشتر از این مزایا می‌توانید ضمن معرفی وب‌سایت خودتان با بخش پشتیبانی پارس‌پک در ارتباط باشید.

 

 

 

کلیه حقوق برای شرکت دانش بنیان پارس پک محفوظ می باشد.
Copyright © 2019 Pars Parva System Ltd. ParsPack Cloud Computing Technology ® , All Rights Reserved.